logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Office 2016 (krabicové řešení) nebo Office 365?

Office 365 nebo Office 2016

Office 2016 (krabicové řešení) nebo Office 365?

Mnoho našich zákazníků má v současné době dilema. Mám zakoupit krabicové řešení Office 2016 nebo Office 365? Jaký je v těchto plánech rozdíl? Co mi, které řešení přinese? A jaké řešení je pro mě vhodné?

Office 365 je předplacená služba zahrnující nejnovější verze Office. Momentálně tedy Office 2016. Obsahuje známé aplikace jako jsou: Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook a k tomu navíc online úložiště. Navíc se kdykoli můžete obrátit na jednoho z partnerů Microsoft, například na nás, a tito partneři Vám poradí s čím potřebujete a nenechají Vás tápat.

Za předplatné Office 365 můžete platit ročně či měsíčně. K dispozici jsou různé plány pro firmy, rozdělené tak, aby si každý mohl zakoupit jen to, co skutečně potřebuje. Srovnání jednotlivých plánů naleznete ZDE.

Office 2016 se prodává jednorázově. Zaplatíte jednu platbu, za kterou získáte aplikace Office do jednoho počítače. Office je možný zakoupit pro počítače PC nebo Mac. U tohoto jednorázového nákupu není možnost upgradu. To znamená, že pokud budete v budoucnu chtít upgradovat na novou verzi Office, budete si je muset znovu pořídit za plnou cenu.

Rozdíly mezi Office 365 a Office 2016 přehledně

 Office 365Office 2016
CenaNízké měsíční či roční předplatné.Jednorázová platba.
Office programyZískáte nejnovější verze aplikací Office , jako je Excel, Word, PowerPoint a Outlook. Právě teď je to Office 2016. Vaše verze se budou dál aktualizovat o nově vydané funkce. Uživatelé na PC dostanou navíc Access a Publisher.Získáte aplikace Office 2016, jako je Excel, Word, PowerPoint, OneNote a Outlook. Při vydání nových funkcí se už nebudou aktualizovat.
Aktualizace funkcí Vaše verze Office se bude neustále vylepšovat a bude se automaticky aktualizovat o nejnovější funkce a aktualizace od Microsoftu. Součástí produktu jsou také hlavní upgrady budoucí verze.Upgrade na další vydanou verzi není zahrnutý. Součástí produktu jsou pouze aktualizace zabezpečení. Nebudete dostávat ani nové funkce, které do Office 2016 postupně přibývají.
Instalace Office na počítače (Mac nebo PC)Z Office 365 můžete nainstalovat desktopový Office až na 5 zařízení. Může to být kombinace platforem Mac a PC. Instalace navíc nejsou vázány na počítač. Pokud se Vám tedy PC rozbije můžete Office přeinstalovat na nový počítač. Jednorázově pořízený Office je určený pro jeden operační systém a jeden počítač. Tato instalace je pak na počítač vázána.
Rozšířené funkce pro telefony a tabletyKdyž se do aplikací Office přihlásíte ze svého zařízení, získáte propojení a širokou škálu funkcí. Budete tak mít přehled i ze svého telefonu či tabletu.Pouze základní funkce pro úpravy na telefonu a tabletu.
Online úložištěSvoje soubory můžete bezpečně ukládat do cloudu a mít k nim přístup odkudkoli. Získáte 1 TB cloudového úložiště OneDrive na uživatele.Není zahrnuté.
Technická podporaBěhem předplatného se na nás můžete obrátit a my Vám rádi pomůžeme.K dispozici je jenom počáteční technická podpora během instalace.
Možnost rozvojeObsahuje např. SharePoint, kde je možné tvořit týmové weby a aplikace pro řízení firemních procesů.Jedná se o statický software bez možnosti rozvoje.

Zajímá mě, jak Office 365 vypadá

Chcete si prostředí Office 365 vyzkoušet? Kontaktujte nás. Založíme pro Vás zkušební prostředí a provedeme Vás.

No Comments

Post a Comment