Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Dali jste si do nového roku předsevzetí?

Dali jste si do nového roku předsevzetí?

Je tu nový rok a s ním přichází i nové výzvy. Někdo se s příchodem nového roku mění úplně, někdo mění jen něco. My jsme se rozhodli, že zvýšíme povědomí o digitální transformaci. Budeme Vás učit, jak si jednoduše poradit nejen s programy Office, ale jak efektivně řídit procesy ve firmě, jak zajistit zaměstnancům komfort při práci, umožnit jim pracovat i z domova a zvyšovat při tom konkurenceschopnost Vaší firmy.

Zahnívat a mít pohodindu nás totiž nebaví!

Tak nebuďte stejní jako pan JU v nové řadě spotů na téma osobního rozvoje. Rozvíjejte se. V nové době je to tak snadný. Rozvíjet se můžete kdykoli, kdy máte čas. Je to tak snadný. Navíc když jsme tu s Vámi! 🙂

Nový rok, Nové online kurzy – čas na změnu!

Společně se seduo.cz Vám během ledna přineseme další nové kurzy pro Microsoft 365 na téma: Outlook, Word a PowerPoint.

Již nyní se můžete podívat na kurz OneDrive.

Osobní rozvoj nemusí nutně bolet. Pojďte do toho s námi. My budeme zpracovávat informace do milé, koukatelné a čtitelné podoby. Vy je s radostí přijímejte a rozvíjejte se.

Naše předsevzetí do Nového roku?

Rozvíjet uživatele počítačů, usnadnit jim práci, digitálně transformovat nejen firmy, ale i uživatele, kteří nemají důvěru, čas nebo mají mnoho výmluv. 🙂 Zkrátka dáme Vám k dispozici varianty osobního rozvoje, které nebudete moct odmítnout. 😉

Začali jsme už v roce 2016!

Koncem roku 2016 jsme si v té osvětě, osobním rozvoji uživatelů a vzdělávání, udělali trošku náskok. Připravili jsme pro vás Krabici plnou návodů, rad, tipů, video-tutoriálů, manuálů atd. Krabici, která je tu, když řešíte problém, který nastal v některém z Office programů. Krabici, kterou můžete dát každému zaměstnanci a může v ní nejen lovit řešení na problémy, ale také si díky ní zrychlit a zjednodušit práci. Krabici, která nespí a je doplňována o nové návody každý týden.

Osobní rozvoj jako jedno z předsevzetí!

Tak co? Nechcete si na seznam předsevzetí přece jen připsat i osobní rozvoj? 😉 Budeme Vás v tom maximálně podporovat!

No Comments

Post a Comment