logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

E-book Jak na kalendář v Outlook Online

Jak na kalendář v Outlooku online

Kalendář v Outlooku Online - šikovný online kalendář moderního vzhledu pro plánování Vašeho času. Dennodenně se potýkáte se spoustou událostí – od schůzek, přes školení a oběd se zákazníky, až po návštěvu zubaře? Naplánujte si je všechny ve Vašem Kalendáři Online a přistupujte k nim nejenom z kanceláře, ale doslova odkudkoli. Stačí vám počítač (nebo i telefon a tablet) s připojením k internetu. Mějte svůj čas pod kontrolou, ať Vás žádné plány nezaskočí. Tento e-book Vás krok po kroku provede kalendářem, od základní orientace, přes plánování Vašich osobních událostí a schůzek s kolegy, až po sdílení kalendáře a pokročilá nastavení. Najdete tu spoustu PrintScreenů a podrobných postupů, pomocí kterých pro Vás práce s Kalendářem Online bude hračkou.

CENA: 200,- Kč

CENA včetně DPH: 242,- Kč

KOUPIT E-BOOK