logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Kde je ten soubor?

Kde je ten soubor?

Tento článek je poselstvím pro všechny, kteří nechtějí v rámci své práce vykonávat také detektivní činnost. Pokud vás nebaví neustále vést výslechy svých kolegů a pátrat po tom “Kde je ten soubor?” jste na správné stopě. Tato stopa vede ke snadnější spolupráci nad soubory, rychlému dohledání potřebných dat a nese s sebou mnoho dalších výhod, které vás zbaví pozice detektiva.

Jak poznám, že kromě své pozice, zastávám také funkci detektiva?

Nezáleží na tom, zda jste majitel, jednatel, zaměstnanec z oddělení marketingu, personalistiky, obchodu, financí, administrativy atp. Vaše pozice vykazuje také rysy “soukromého očka” pokud pokládáte následující otázky:

“Netušíš, kam uložili poslední verzi tohoto dokumentu?”
“Já na ten soubor nemám přístup, ty se tam dostaneš?”
“Jsi ještě v práci? Můžeš mi prosím tě přeposlat ten soubor?”
“Nepamatuješ si, ve kterém šanonu je ta smlouva se zákazníkem?”
Kdo má ten soubor v počítači? Maruška? Kdy tady bude?”
Které soubory by měl vidět ten nový kolega?”
“Jak je možné, že Pepa vidí i soubory, které by vidět neměl?
Jak mám někomu poslat soubor, který má 7 GB?”
“Proč ostatní neukládají soubory na stejné úložiště? Kdo se v tom má vyznat!”
Proč jsem si to neuložil?! Zasekl se mi počítač, všechno je v háji!”

Opravdu, je ze mě i detektiv, co s tím?

Hledáte soubory? Spolupráce v týmu na jednom souboru je složitá? Hledání některých souborů je žroutem času! Někdy byste opravdu ocenili kdybyste se mohli vrátit k dřívější verzi dokumentu, kterou jste vytvořili včera nebo třeba i před měsícem? Přístup jednotlivých zaměstnanců k souborům byste měli rádi pod úplnou kontrolou? Hodilo by se snadné a rychlé sdílení souborů velkého objemu?

Office 365 vás zbaví funkce detektiva a navíc:

  • vám usnadní práci,
  • sjednotí dokumenty na jedno místo,
  • udělá pořádek v oprávněních,
  • nestane se, že by se dokument neuložil,
  • budete se moc kdykoli vrátit k jakékoli verzi souboru,
  • nad soubory budete moc spolupracovat s týmem v reálném čase,
  • zajistí bezpečnost dokumentů,
  • uživatelé nepoznají rozdíl.

Office 365 není jen Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Je kromě mnohého dalšího, také skvělý pomocník pro management dokumentů a spolupráci nad nimi.

Už nechci pátrat, chci to rozjet v Office 365

Přejít se soubory a dokumenty do prostředí Office 365 je snadné. Složitější je všechny ty soubory a důležitá data, se kterými chcete přejít, vypátrat. Často jsou rozeseté po celé organizaci na paměťových discích, v počítačích jednotlivých zaměstnanců, na flash discích, některé jsou dokonce v papírové podobě, atd. Jakmile však dohledáte všechny, slibujeme, že to byla vaše poslední pátrací akce a tím se uzavře vaše kariéra detektiva.

Společně připravíme umístění dokumentů v Office 365 a po přesunutí veškerých souborů, dokumentů, důležitých dat do prostředí Office 365 už nepadne ani jedna otázka na téma “Kde je ten soubor?”. Všechny soubory budete mít přehledně srovnané včetně správných práv a přístupů. Samotní uživatelé nic nepoznají. Své soubory stále najdou v Průzkumníkovi souborů či Total Commanderu. Jejich práce se zjednoduší a spolupráce urychlí.

Pokud už máte ve firmě prostředí Office 365, stačí jen nahrát soubory na správné místo a pustit se do zcela nové, moderní a rychlé spolupráce nad dokumenty. Pokud ještě Office 365 ve firmě nemáte, rádi vám nabídneme potřebné licence.

Kam soubory v Office 365 nahrát?

K dispozici máte dvě cloudová úložiště OneDrive pro firmy a SharePoint Online. Jaký je mezi nimi rozdíl se dozvíte zde. Velkým pomocníkem pro spolupráci nad soubory je Microsoft Teams. Když spojíte tyto tři komponenty vznikne skvělý pomocník pro management dokumentů a práci i spolupráci nad nimi.

Stačí udělat malý krok, který přinese všem zaměstnancům velkou službu. K tomu abyste dokumenty, soubory a důležitá data nahráli na správné místo vám stačí pár základních informací, které vám rádi předáme a dle zaměření vašeho podnikání a způsobu práce s dokumenty poradíme, co, jak a kam přesunout.

Nepátrejte po souborech, mějte je po ruce. Ukážeme vám, jak na to.

MÁM ZÁJEM O POMOC

 

Share
No Comments

Post a Comment