logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Microsoft 365 – nové revoluční řešení pro malé, střední firmy i korporace

Microsoft 365 – nové revoluční řešení pro malé, střední firmy i korporace

S nadšením a fanfárami představujeme nový produkt – Microsoft 365! Jedná se o komplexní, inteligentní řešení, které umožňuje každému uplatnit svou kreativitu, sdílet svou práci a to při zachování principů bezpečnosti. Microsoft 365 je balíček zahrnující vše, co uživatelé ve firmě potřebují. Spojuje dvě hlavní služby společnosti Microsoft, Office 365 a Windows 10, se správou zařízení a zabezpečení pro ochranu firemních dat.

Bezpečný balík služeb pro firmy:

Pracovní síla je stále rozmanitější a mobilnější. Pro zdárné plnění úkolů bývá čím dál častěji nezbytná týmová práce. Firmy jsou propojenější a propojenější a tok informací narůstá, tím pádem narůstá i objem dat.

Nové generace zaměstnanců, které vstupují na pracovní trh mají očekávání otevřeného a vybaveného prostoru zejména v digitálním smyslu. Jedná se o novou kulturu práce, kdy je potřeba dát zaměstnancům širší možnosti v bezpečném prostředí.

Microsoft 365 tato kritéria splňuje a skrývá tak obrovský potenciál pro růst firmy.

Balík Microsoft Office 365 obsahuje tyto služby:

Reakce na GDPR

Společnost Microsoft vydáním tohoto balíku reaguje na potřebu plnění nařízení EU o ochraně osobních údajů, platnému k 25. 5. 2018, ale také k sílící hrozbě tzv. ransomware (Při útoku ransomware (více o ransomware) jsou zašifrována data ve Vašem počítači a mohou být zašifrována také data na všech počítačích v sítích, do kterých má napadený počítač přístup) a dalším kybernetickým hrozbám.

Společnost Microsoft se zaměřila primárně na management osobních počítačů a mobilních zařízení, která jsou v současné době z velké části ve vlastnictví zaměstnanců a nejsou ve velké většině případů nijak chráněna. Do osobních počítačů Microsoft 365 přináší ochranu před škodlivým softwarem (zajišťuje Windows Defender) a správu aktualizací systému (zajištěna prostřednictvím Windows AutoPilot), které jsou nezbytné pro správné fungování daného zařízení a jeho firewall ochranu před hrozbami zvenčí.

Všechny potřebné aplikace a služby. Vždy bezpečně na jakémkoli zařízení.

Druhy balíčků Microsoft 365 a cena

Microsoft 365 je dostupný v plánech Business a Enterprise, kde řada Business je vhodná pro firmy až do 300 uživatelů, Enteprise pak bez omezení počtu předplatných pro organizaci.

Doporučená koncová cena je 443 Kč měsíčně za uživatele, což je jen o 159 Kč více, než za předplatné Office 365 Business Premium. Lze tedy říct, že v tomto případě získáte za přijatelnou částku opravdu “hodně muziky”.

Zaujal Vás tento produkt?

Obraťte se na nás. Rádi Vám řekneme více a představíme Microsoft 365 ještě blíže.

CHCI VĚDĚT VÍCE O MICROSOFT 365

 

 

 

No Comments

Post a Comment