Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Microsoft Bookings – Pohodlné online rezervace

Microsoft Bookings – Pohodlné online rezervace

Seznamte se s novou Aplikací Microsoft Bookings. Jedná se o online aplikaci pro malé a střední firmy, které svým zákazníkům poskytují služby. Microsoft Bookings neboli Microsoft Rezervační systém je skvělým pomocníkem pro plánování a správu schůzek. Využijí ho například kadeřnická studia, kosmetické salony, stomatologické ordinace, právní firmy, psí salóny, poskytovatele finančních služeb, fitness studia, konzultační služby apod.

Jak Microsoft Bookings funguje?

Na rezervační stránce si mohou Vaši zákazníci naplánovat schůzku se zaměstnancem, který službu poskytuje.

Vše si jednoduše vytvoříte sami. Microsoft Bookings obsahuje jednoduché nastavení, které zvládne každý.

Aplikace Microsoft Bookings je i ve verzi pro mobilní telefony. Zákazníci si mohou službu zarezervovat jednoduše přes chytrý telefon a Vy rezervaci můžete jednoduše, prostřednictvím jakéhokoli zařízení, potvrdit či poupravit.

Jak Microsoft Bookings získat?

Microsoft Bookings je součástí každého plánu Office Business. Do Business tenantů je postupně zdarma přidáván a v nejbližších měsících už by ho měli postupně ve svém Microsoft 365 prostředí nalézt všichni uživatelé.

Stačí se přihlásit do svého Office 365 prostředí a kliknout na ikonu Bookings. Poté kliknout na získat Bookings a můžete aplikaci začít naplno využívat.

Bookings 6

V případě, že ikonu Bookings ve svém Microsoft 365 ještě nevidíte. Získejte Bookings dříve:

Získat Bookings

Jak Microsoft Bookings vypadá?

Jedná se o velmi přehledné prostředí, které se snadno a rychle ovládá. Je intuitivní a během chvilky díky aplikaci rozjedete funkční rezervační systém, který ušetří mnoho času Vám i Vašim klientům.

Správa rezervačního systému vypadá takto:

microsoft_bookings

Samotný rezervační formulář pro zákazníky pak může vypadat například takto:

microsoft_bookings_rezervacni_formular

Je to snadné a Vaši zákazníci to budou milovat!

Zákazníci si zamilují flexibilitu, pohodlí a kontrolu nad rezervací. Rezervace on-line zjednodušuje plánování a snižuje počet telefonických rozhovorů, které berou cenný čas. A pro ty zákazníky, kteří dávají přednost telefonickým objednávkám, můžete zadávat informace ručně a všechna potvrzení a připomínky budou odeslány jako obvykle.

 

No Comments

Post a Comment