Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Microsoft Teams

Nástroj pro týmovou spolupráci

MS Teams je centrálním místem a výchozím bodem pro veškerou práci vašich zaměstnanců. Je to aplikace, kterou zaměstnanci ráno otevřou jako první a odpoledne zavřou jako poslední. Místo, ze kterého komunikují, přistupují k dokumentům, spouští aplikace, koukají na intranet, plní svůj kalendář, plánují schůzky a mnoho dalšího.

Je to silný nástroj, který posouvá spolupráci ve firmě na zcela jinou úroveň. My s touto aplikací pracujeme dennodenně, sledujeme její neustálé aktualizace a každý den ji pomáháme nastavovat a vylepšovat u našich zákazníků.

Rádi pomůžeme nastavit MS Teams i vám. Tak, aby tato nadčasová aplikace usnadnila a zrychlila i vaše firemní procesy a komunikaci.

MS_Teams_desktop

Vzhůru k efektivní spolupráci v MS Teams

Odstartujeme

Pomůžeme vám správně nastavit týmy a oprávnění. Provedeme všechna užitečná propojení a vytvoříme funkční centrální místo pro online práci a komunikaci na míru vaší firmě.

Proškolíme

Rádi vám zábavnou a praktickou formou předáme naše dlouholeté zkušenosti a znalosti. Nabízíme školení pro uživatele i administrátory. Od jednotlivce až po velké skupiny.

Rozšíříme

MS Teams se dá rozšířit o nové aplikace a pomocné nástroje. Díky tomu mohou zaměstnanci spravovat vše z jednoho místa. Pořiďte si aplikace pro řízení vašich firemních procesů.

Podpoříme

Každý den pomáháme našim zákazníkům se správným nastavením Microsoft Teams. Rádi vyslechneme, poradíme, nastavíme a ukážeme správný směr, který bude sedět vaší firmě.

ROZŠÍŘENÍ MS TEAMS - ZRYCHLENÍ PROCESŮ, UŠETŘENÍ ČASU

Protože víme, co firmám bere čas, který by potřebovaly vložit do výdělečné činnosti. Vytvořili jsme aplikace pro zautomatizovaní rutinních firemních procesů. Tyto aplikace jednoduše vložíte do MS Teams, takže vaši zaměstnanci budou stále pracovat z jednoho prostředí.

Schvalování dokladů

Schvalovani_dokladu_M365

Dovolená - schvalování

Aplikace_Dovolena

Vnitrofiremní online bazar

Bazar_aplikace_CF

Onboarding zaměstnance

Aplikace_Onboarding_Adaptační_proces_zaměstnance_CF

Novinky ze světa MS Teams

Máme pro vás

Nechcete čekat? Můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře nebo nám ihned zavolat.

Chcete se vzdělávat samostatně? Máme pro vás mnoho vzdělávacích materiálů od e-booků po online kurzy.