Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Microsoft 365 snídaně

Microsoft 365 snídaně

Jaký zvolit plán Microsoft 365? Jaký je rozdíl mezi Microsoft 365 a Office 2016? Co mi vlastně Microsoft 365 přinese? Co Microsoft 365 obsahuje? Jak může být Microsoft 365 přínosný pro naši firmu? A mnoho a mnoho dalších otázek, které nám klade každý budoucí i aktuální uživatel Microsoft 365.

Microsoft 365 je cloudová služba, která je ještě stále pro mnoho uživatelů neuchopitelná a ač o ni mají zájem vzbuzuje v nich nejistotu, ze které vyplývají výše zmíněné otázky. No, a proč si nad tyto otázky s námi na chvilku sednout, zodpovědět si je a představit vše ostatní, co Microsoft 365 přináší?

No právě proto, že službu Microsoft 365 představujeme příjemným způsobem.

Naši zákazníci jsou pro nás dlouhodobý partneři a hýčkáme si je od samého začátku. Víme, že pochopit Microsoft 365 není snadné. Sami jsme si v našich začátcích prošli nespočet slepých uliček, než jsme se, se vším kolem Microsoft 365 skamarádili. Víme, že všechny ty propagační materiály hlásají, jak je první nastavení Microsoft 365 snadné a jak to zvládne každý. Přesto, každý den narážíme na to, že tomu tak není. To je však pochopitelné – každý jsme odborník na něco jiného. A nikoho z nás nebaví prokousávat se návody pro nastavení čehokoli, co se netýká našeho oboru, naší pracovní náplně.

Vezmeme Vás nejen na snídani.

Společnost Microsoft má několik partnerů, kteří jsou tu právě proto, aby byly informace a služby pro cloudové řešení Microsoft 365 blíže lidem. Samotná společnost Microsoft by sama nezvládla pokrýt přímý kontakt se zákazníkem a následnou podporu při instalaci a používání Microsoft 365. Proto jsme tu my, partneři společnosti Microsoft.

Microsoft je naše základna, kde se pro Vás uživatele, tvoří nové a nové aplikace, kde se rozvíjí informační technologie a kde vzniká mnoho užitečných softwarů, které uživatelům šetří čas, peníze a posilují konkurenceschopnost.

Protože je Microsoft 365 něco nového a průlomového, zaslouží si příjemné představení. Proto jsme společně se společností Microsoft pojali představení Microsoft 365 formou snídaně. Zjistili jsme, že je to vždy příjemné dopoledne, kde se noví i stávající uživatelé dozvídají odpovědi na výše zmíněné otázky. Diskutuje se zde, plánuje se zde a hlavně se zde potkávají lidé se stejným zájmem. Tato forma představení Microsoft 365 nás baví natolik, že snídaní už proběhlo nespočet a díky tomu se informace o Microsoft 365 dostávají mezi více a více uživatelů.

Chcete jít na snídani s námi?

Přemýšlíte o tom, že byste si do firmy také pořídili Microsoft 365? Slyšeli jste o Microsoft 365, ale pořád si nejste zcela jisti, zda rozumíte tomu, co obsahuje? nevíte jaký plán Microsoft 365 zakoupit? Kontaktujte nás a my Vás rádi vezmeme na snídani a ukážeme Vám, jak to v tom českém Microsoftu vlastně chodí a jak díky Microsoft 365 můžete řídit firemní procesy a mít vše pod kontrolou.

KONTAKTOVAT

 

 

No Comments

Post a Comment