logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Office Mix – bezplatný doplněk PowerPointu

PowerPoint doplněk Office Mix

Office Mix – bezplatný doplněk PowerPointu

Mnoho z nás vytváří prezentace v PowerPointu a prezentuje je svým zákazníkům nebo kolegům. Víte ale, že prezentace můžete snadno nahrát a umístit na web, kde je může shlédnout kdokoli? K tomu slouží bezplatný a velmi užitečný doplněk PowerPointu – Office Mix.

Jak získat Office Mix

Office Mix si můžeme snadno stáhnout z jeho webových stránek https://mix.office.com. Stačí si tyto stránky otevřít a kliknout na oranžové tlačítko Get Office Mix. Pak už jen postupujeme podle pokynů instalace.

Office_Mix_I

Po nainstalování Office Mix se nám do PowerPointu přidá nová karta s příkazy MIX.

Office_Mix_II

Co všechno umožňuje Office Mix

Karta Office Mix obsahuje několik příkazů, které máme běžně dostupné v Power Pointu – Snímek obrazovky, Vložit video nebo zvuk. Dále ale umožňuje mnoho věcí na víc. Tou nejpodstatnější je nahrávání prezentací. Můžeme jejím prostřednictvím také vkládat do prezentace ankety a testy, nebo třeba videa naší obrazovky.

Nahrané prezentace můžeme prostřednictvím Office Mix velmi snadno a rychle nahrávat přímo na web, nebo je exportovat do běžných formátů, např. do MP4.
No Comments

Post a Comment