logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Zálohování plochy, obrázků a dokumentů na OneDrive pro firmy

Zálohování plochy, obrázků a dokumentů na OneDrive pro firmy

Již nějakou dobu je možné si na svůj firemní OneDrive zálohovat Plochu a složky Obrázky a Dokumenty z počítače. Tato funkce byla přidána do synchronizačního klienta OneDrive pro firmy zhruba před půl rokem. Mnoho uživatelů o ní však vůbec neví.

Jedná se o funkci, díky které je možné si synchronizovat téměř kompletní obsah počítače mezi několika zařízeními. V případě napadení vašeho počítače je tato funkce záchranou vašich souborů. A pro nepoučitelné uživatele, ukládající vše na svou plochu, spása.

Jak na synchronizaci Plochy, Dokumentů a Obrázků

Pro nastavení synchronizace stačí pár kliknutí. Otevřete si nastavení OneDrive pro firmy a přejděte na záložku Automatické ukládání, kde zvolte Aktualizovat složky.

Omezení, které tato synchronizace má jsou pouze v tom, že není možné synchronizovat soubory .pst (databáze Outlooku) a nově vytvořené sešity ve OneNote (pokud se vám ukládají do počítače). Pokud synchronizační klient takový soubor ve vašich složkách objeví, upozorní vás na to a až po jejich odstranění budete moc příslušnou složku synchronizovat.

Jakmile spustíte ochranu důležitých složek, začnou se všechny soubory z těchto složek a plochy synchronizovat na váš firemní OneDrive.

Jakmile se vše sesynchronizuje složky se soubory uvidíte ve svém OneDrive pro firmy.

Jaké výhody taková synchronizace přináší

  • Přístup ke všem těmto souborům z jakéhokoli zařízení.
  • V případě napadení počítače malwarem jsou soubory na OneDrive pro firmy zálohované.
  • Pro uživatele, kteří jsou zvyklí plnit svou plochu a vše ukládat na ni, je to skvělá funkce, která za ně myslí na zálohu takových souborů.

Chcete využívat OneDrive na maximum? Rádi Vám s tím pomůžeme.

KONTAKTOVAT CLOUDFORCE


Jak na synchronizaci souborů z OneDrive s vaším PC se dozvíte v našem E-booku OneDrive pro firmy synchronizace s počítačem

 

Share
No Comments

Post a Comment