Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Zálohování plochy, obrázků a dokumentů na OneDrive pro firmy

Zálohování plochy, obrázků a dokumentů na OneDrive pro firmy

Již nějakou dobu je možné si na svůj firemní OneDrive zálohovat Plochu a složky Obrázky a Dokumenty z počítače. Tato funkce byla přidána do synchronizačního klienta OneDrive pro firmy zhruba před půl rokem. Mnoho uživatelů o ní však vůbec neví.

Jedná se o funkci, díky které je možné si synchronizovat téměř kompletní obsah počítače mezi několika zařízeními. V případě napadení vašeho počítače je tato funkce záchranou vašich souborů. A pro nepoučitelné uživatele, ukládající vše na svou plochu, spása.

Jak na synchronizaci Plochy, Dokumentů a Obrázků

Pro nastavení synchronizace stačí pár kliknutí. Otevřete si nastavení OneDrive pro firmy a přejděte na záložku Automatické ukládání, kde zvolte Aktualizovat složky.

Omezení, které tato synchronizace má jsou pouze v tom, že není možné synchronizovat soubory .pst (databáze Outlooku) a nově vytvořené sešity ve OneNote (pokud se vám ukládají do počítače). Pokud synchronizační klient takový soubor ve vašich složkách objeví, upozorní vás na to a až po jejich odstranění budete moc příslušnou složku synchronizovat.

Jakmile spustíte ochranu důležitých složek, začnou se všechny soubory z těchto složek a plochy synchronizovat na váš firemní OneDrive.

Jakmile se vše sesynchronizuje složky se soubory uvidíte ve svém OneDrive pro firmy.

Jaké výhody taková synchronizace přináší

  • Přístup ke všem těmto souborům z jakéhokoli zařízení.
  • V případě napadení počítače malwarem jsou soubory na OneDrive pro firmy zálohované.
  • Pro uživatele, kteří jsou zvyklí plnit svou plochu a vše ukládat na ni, je to skvělá funkce, která za ně myslí na zálohu takových souborů.

Chcete využívat OneDrive na maximum? Rádi Vám s tím pomůžeme.

KONTAKTOVAT CLOUDFORCE


Jak na synchronizaci souborů z OneDrive s vaším PC se dozvíte v našem E-booku OneDrive pro firmy synchronizace s počítačem

 

Share
No Comments

Post a Comment