logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Zapojte se do 5. ročníku Dne spolupráce odkudkoli

Zapojte se do 5. ročníku Dne spolupráce odkudkoli

Již pátým rokem inspiruje společnost Microsoft zaměstnance k hledání vlastní cesty k flexibilitě a mobilitě v práci. Každý třetí čtvrtek v září, letos tedy 21. září, vybízí Microsoft všechny pracující k práci odkudkoli.

Zapojte se i Vy!

Využíváte ve svém zaměstnání technologie k efektivní spolupráci. Nepracujete jen z kanceláře a máte k dispozici platformu a technologie, díky nimž můžete pracovat odkudkoli? Zapojte se ke Dni spolupráce odkudkoli!

Nemáte k dispozici technologie, díky kterým můžete pracovat odkudkoli? Nevadí, rádi Vám je poskytneme a můžete si vyzkoušet, jaké to je. Stačí nám napsat a my Vám pomůžeme se zapojit.

 

Chci vyzkoušet technologie pro práci odkudkoli

 

Pracovníci, kteří musejí pracovat z kanceláře se snižuje

V roce 2015 muselo každý den do kanceláře 74 % pracovníků českých malých a středních podniků, v roce 2016 už jen 54 %. Více si o flexibilitě v práci můžete přečíst zde.

Nechoďte do práce, pracujte odkudkoli!

Loni se zapojilo přes 70 firem!

V loňském roce se do této akce zapojilo více jak 70 firem, které pro své zaměstnance uspořádaly mnoho akcí a umožnilo svým zaměstnancům pracovat odkudkoli.

Jak se zapojit letos?

Veškeré informace ke Dni spolupráce odkudkoli naleznete na této stránce. Mohou se zapojit jak jednotlivci, tak firmy.

Pojďte do toho s námi!

Sdílejte fotografie práce odkudkoli s hashtagem #takpracujuja nebo nám je zašlete na info@cloudforce.cz a vytvořte s námi album moderní, flexibilní, nadčasové spolupráce. My Vám dáváme závazek, že se pokusíme pracovat na nejméně obvyklých místech. 🙂

No Comments

Post a Comment