Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Zapojte se do 5. ročníku Dne spolupráce odkudkoli

Zapojte se do 5. ročníku Dne spolupráce odkudkoli

Již pátým rokem inspiruje společnost Microsoft zaměstnance k hledání vlastní cesty k flexibilitě a mobilitě v práci. Každý třetí čtvrtek v září, letos tedy 21. září, vybízí Microsoft všechny pracující k práci odkudkoli.

Zapojte se i Vy!

Využíváte ve svém zaměstnání technologie k efektivní spolupráci. Nepracujete jen z kanceláře a máte k dispozici platformu a technologie, díky nimž můžete pracovat odkudkoli? Zapojte se ke Dni spolupráce odkudkoli!

Nemáte k dispozici technologie, díky kterým můžete pracovat odkudkoli? Nevadí, rádi Vám je poskytneme a můžete si vyzkoušet, jaké to je. Stačí nám napsat a my Vám pomůžeme se zapojit.

 

Chci vyzkoušet technologie pro práci odkudkoli

 

Pracovníci, kteří musejí pracovat z kanceláře se snižuje

V roce 2015 muselo každý den do kanceláře 74 % pracovníků českých malých a středních podniků, v roce 2016 už jen 54 %. Více si o flexibilitě v práci můžete přečíst zde.

Nechoďte do práce, pracujte odkudkoli!

Loni se zapojilo přes 70 firem!

V loňském roce se do této akce zapojilo více jak 70 firem, které pro své zaměstnance uspořádaly mnoho akcí a umožnilo svým zaměstnancům pracovat odkudkoli.

Jak se zapojit letos?

Veškeré informace ke Dni spolupráce odkudkoli naleznete na této stránce. Mohou se zapojit jak jednotlivci, tak firmy.

Pojďte do toho s námi!

Sdílejte fotografie práce odkudkoli s hashtagem #takpracujuja nebo nám je zašlete na info@cloudforce.cz a vytvořte s námi album moderní, flexibilní, nadčasové spolupráce. My Vám dáváme závazek, že se pokusíme pracovat na nejméně obvyklých místech. 🙂

No Comments

Post a Comment