Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Partner pro Microsoft 365

Proč z nás udělat svého partnera pro Microsoft 365?

Jsme tu od toho, abychom našim zákazníkům zajistili komplexní služby pro Microsoft 365. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci měli moderní, správně nastavené a fungující IT, díky kterému budou růst. Proto se soustředíme na každou firmu, která je naším zákazníkem, jako na jednotlivce s individuálními potřebami a řešeními.

V začátcích Vám pomůžeme:

Ukážeme Vám, jak Microsoft 365 sjednocuje pracovní procesy ve firmách, představíme jeho prostředí a funkcionality. Vysvětlíme Vám, jak prostřednictvím Microsoft 365 můžete skutečně řešit všechny firemní procesy.

Prozradíme Vám, v čem spočívají výhody cloudu, co je to cloud a ukážeme, jak díky němu můžete mít důležitá firemní data a soubory v bezpečí.

Společně s Vámi určíme potřeby organizace, vyhodnotíme aktuální infrastrukturu IT. Na základě zjištěných informací Vám navrhneme možnosti vylepšení a postup přípravy na Microsoft 365.

Pro každého zákazníka vybereme tu nejlepší kombinaci služeb Microsoft 365, které mu pomohou dosáhnout obchodních cílů a ušetří finance za rozsáhlé informační technologie.

Abychom Vám ulehčili rozhodování, spustíme pro Vás příkladové prostředí Microsoft 365 na měsíc, pro 25 uživatelů ZDARMA. Sami totiž moc dobře víme, jak je těžké se pro něco rozhodnout. Proto budeme rádi, když si Microsoft 365 nejdřív vyzkoušíte.

Po celou dobu se o Vás staráme:

Spolu s licencemi Microsoft 365 dostanete:

Pomůžeme Vám s nasazením a migrací emailů a dat, která zajistí bezproblémový přechod na Microsoft 365. Provedeme běžné úlohy správy Microsoft 365, mezi které patří resetování hesel a nastavení nových uživatelských účtů.

Proškolíme a provedeme vás celým prostředím Microsoft 365. Včetně představení jednotlivých aplikací a jejich možností využití ve Vaší firmě.

U nás máte možnost kdykoli hýbat s licencemi směrem nahoru i dolů. Licence můžete libovolně pozastavovat, přidávat a ubírat dle fluktuace zaměstnanců, prací na projektech apod. Zajišťujeme Vám tak, že za licence nezaplatíte více, než skutečně spotřebujete.

Můžete se podívat na naše online kurzy pro firmy, které Vás provedou jednotlivými aplikacemi a poradí Vám, jak je využívat efektivně a rychle. Online kurzy obsahují mnoho příkladů z praxe, díky kterým se rychle zorientujete.

Každého zákazníka informuje o změnách, které se ho týkají, zasíláme upozornění na aktualizace a nové funkce, rady a tipy, jak si zrychlit, ulehčit a zjednodušit práci v jednotlivých aplikacích a další informace o aktivitách naší firmy.

ZAKOUPIT LICENCE O365

Jak si nás přidat jako partnera Microsoft 365:

Jako partnera pro Microsoft 365 si nás můžete přidat pokud již Microsoft 365 vlastníte a dosud svého partnera nemáte nebo s tím stávajícím nejste spokojeni. Naši noví zákazníci partnerství a jeho výhody získávají automaticky.

Abychom se o mohli starat o vaše Microsoft 365 prostředí je třeba nám udělit delegovanou správu. Tu nám udělí globální administrátor vašeho Microsoft 365 prostředí, který klikne na tlačítko níže. Tím potvrdí náš přístup do vaší správcovské sekce Microsoft 365. Tak budeme mít možnost pomoct vám v nesnázích, s licencemi a správným nastavením prostředí Microsoft 365. Pokud vám delegovaná správa není jasná a rádi byste se dozvěděli více neváhejte nás kontaktovat.

Udělit delegovanou správu