Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Microsoft 365

Microsoft 365 pro firmy

Funkční a rychlé informační technologie jsou v dnešní době páteří téměř každého podnikání. Zaměstnanci se spoléhají na funkčnost a rychlost informačního zázemí a s rozvojem práce na dálku očekávají jednoduché a bezpečné spojení se svou firmou.

Cloudová služba Microsoft 365 poskytuje nejen funkční a rychlé prostředí pro každou firmu, ale také bezpečí pro vaše soubory, prostor pro rychlou komunikaci a spolupráci v reálném čase.

Microsoft 365 je vaše online kancelář, kterou máte neustále u sebe, ať jste kdekoli. Díky službám, které jednotlivé balíčky Microsoft 365 obsahují získáte pro vaše zaměstnance kompaktní, intuitivní a rychlé prostředí, díky kterému bude vaše podnikání neustále držet krok s vývojem informačních technologií.

Microsoft365_aplikace_posta

Výhody Microsoft 365

Pracujte odkudkoli a kdykoli, ať už jste připojeni k internetu či nikoli.

Nainstalujte si Office programy až na 5 zařízení a mějte je neustále aktuální. Už nikdy nebudete muset řešit aktualizace.

Využívejte 1 TB úložného místa na OneDrive pro firmy, pro všechny důležité soubory, které potřebujete mít v bezpečí.

Editujte, sdílejte a pracujte na souborech se svými kolegy v reálném čase. Nezáleží na tom, kde jste vy a kde jsou kolegové.

Zrychlete vnitrofiremní komunikaci, díky rychlým zprávám, hovorům/video hovorům a sdílení obrazovky.

Získejte prostředí, ve kterém budou vaše soubory v bezpečí a přístupová práva zaměstnanců budete mít pod kontrolou.

S Microsoft 365 splníte požadavky, které plynou z nařízení o ochraně osobních údajů neboli GDPR.

Váš partner pro Microsoft 365

Digitální transformace je složitý proces. Každá firma má jiné požadavky, způsob práce, priority a volné prostředky. To vše je třeba při implementaci zohlednit. Proto je náš přístup individuální a komplexní. Víme, že správně nastavené informační technologie jsou v dnešní době pro firmy klíčové.

Jsme tým zkušených odborníků. Díky tomu obsáhneme vše, co je potřeba pro implementaci, správné nastavení a hladké používání celého prostředí Microsoft 365. U nás to implementací M365 nekončí – my s našimi zákazníky mluvíme, posloucháme je a společně s nimi pracujeme na nastavení prostředí, které odpovídá jejich podnikání a potřebám.

V oblasti M365 se neustále vzděláváme, naše zákazníky informujeme o důležitých novinkách, píšeme aktuální články v českém jazyce, školíme, natáčíme online videokurzy, píšeme E-booky, tvoříme aplikace, migrujeme data, poskytujeme podporu a mnoho dalšího. Jsme zlatým partnerem společnosti Microsoft, který se v IT pohybuje přes 20 let a cloudovému řešení Microsoft 365 se naplno věnuje více jak 6 let.

Nejsme typický Microsoft 365 partner. Jsme zkušená parta poskytující komplexní služby.

Zavedeme vás do cloudového světa, do světa práce odkudkoli – kde je každá interakce rychlá, každý proces plně automatizovaný a bezpapírový.

Licence Microsoft 365 do 300 uživatelů

Každá licence Microsoft 365 obsahuje příslušnou sadu aplikací. Licence se dají různě kombinovat. Není vždy nutné každému zaměstnanci pořídit plnou licenci. Pokud si s výběrem licencí nevíte rady, neunáhlujte se. Rádi vám bezplatně pomůžeme sestavit správný plán licencí pro vaši firmu.

Vyberte si tu správnou licenci Microsoft 365 pro Vaši firmu:

  • OneDrive a SharePoint
  • MS Teams pro firmy
  • Exchange
  • Outlook
  • Office online
  • Office desktop

Microsoft 365

Business Basic

Microsoft 365

Business Standard

Microsoft 365

Business Premium

E-booky Microsoft 365 z naší tvorby

Píšeme E-booky, které jsou srozumitelné, obsahují mnoho screenshotů, užitečných rad z praxe a provedou vás, krok za krokem, nastavením dané aplikace z rodiny M365. Všechny naše e-booky najdete v našem e-shopu DO365.cloud