Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Naše služby

Jsme Vaše IT oddělení

Přemýšlíte kam posunout nebo za co vyměnit nefunkční informační technologie u Vás ve firmě? Nevíte, kterým směrem se vydat, jaké řešení by pro Vás bylo vhodné? Vaše IT je roztříštěné do několika programů a běží na Vašich či pronajatých serverech?

Rádi společně s Vámi probereme potřeby organizace, vyhodnotíme aktuální řízení IT procesů. Navrhneme možnosti vylepšení a ukážeme Vám, jak můžete prostřednictvím Microsoft 365 řídit veškeré procesy ve Vaší firmě. Vždy hledáme nejvhodnější řešení pro konkrétní procesy ve firmě našich zákazníků. Moderní technologie přizpůsobujeme individuálně našim zákazníkům, nikoli naše zákazníky moderním technologiím.

q

Instalace a nastavení

Doporučíme a dodáme vhodné licence, aktivujeme tenant, založíme uživatele, nastavíme úložiště a zaškolíme uživatele i adminy.

MÁM ZÁJEM O START

MIGRACE DAT DO M365

Migrace emailů, kalendářů, kontaktů, souborů a všech potřebných dat ze serverů a jiných cloudových služeb do Microsoft 365.

MÁM ZÁJEM O MIGRACI

PODPORA M365

Můžete se na nás kdykoli obrátit s dotazy, problémy nebo potřebou pomoci. Podporu poskytujeme stálým i novým zákazníkům.

POTŘEBUJI PODPORU

PODPORA MS TEAMS

Neváhejte se na nás obrátit pokud potřebujete pomoct s MS Teams. Nastavíme týmy, oprávnění. Propojíme MS Teams s dalšími aplikacemi a vytvoříme pro vás centrální pracovní místo.

VÍCE O PODPOŘE

SHAREPOINT ONLINE

Poskytujeme SharePoint online podporu, nastavujeme ve firmách intranety v SharePointu, děláme pořádek v knihovnách dokumentů a zároveň rádi proškolíme uživatele i administrátory.

Aplikace

Vyvíjíme vlastní aplikace, které našim klientům usnadňují rutinní (ne)oblíbenou administrativu, řízení projektů, firemní agendy, koordinaci zakázek a zajišťují pořádek v obchodních dokumentech.

VŠECHNY APLIKACE

ZÁLOHOVÁNÍ M365

Zálohujte si své prostředí M365 a zálohu si pohodlně spravujte sami. Máme pro vás rychlé zálohování s neomezeným prostorem.

VÍCE O ZÁLOHOVÁNÍ

ZABEZPEČENÍ CLOUD IDENTIT A EMAILU

Ochrana před zneužitím identit vašich uživatelů. Zvýšení zabezpečení a důvěryhodnosti emailových služeb. Zlepšení ochrany proti spamu, phishingu a malware v emailech.

VÍCE O ZABEZPEČENÍ

ZABEZPEČENÍ UŽIVATELSKÝCH ZAŘÍZENÍ

Provedeme audit aktuálního stavu a zaměříme se na zvýšení zabezpečení klientských stanic a mobilních zařízení. Ochrana proti malware.

VÍCE O ZABEZPEČENÍ

POWER APPS

Naučíme vás vytvářet firemní aplikace na míru a využít M365 tak, aby vám všechny služby, co nejvíce usnadňovali vaše podnikání a mohli jste se soustředit na důležité činnosti. Power Apps je nástroj, díky kterému můžete ušetřit mnoho času.

MÁM ZÁJEM O POWER APPS

POWER AUTOMATE

Automatizace rutinních administrativních procesů, kterou si můžete nastavit sami. Naučíme vás jak. Power Automate lze přizpůsobit na míru vašim firemním procesům a zautomatizovat tak opakující se činnosti.

VÍCE O ZABEZPEČENÍ

Video kurzy M365

Natočili jsme také mnoho video kurzů na různá témata z oblasti Microsoft 365. Najdete je na www.seduo.cz. Po registraci ke kurzu máte možnost přístupu k němu až po dobu 1 roku. Vzdělávejte se online.

VIDEO KURZY
q

ŠKOLENÍ

Školíme online i na místě u zákazníka. Školíme běžné uživatele i administrátory. Provedeme vás jakoukoli aplikací z rodiny Microsoft 365. Stačí nám napsat a na obsahu kurzu se společně domluvíme.

VÍCE O ŠKOLENÍ

E-booky M365

Tvoříme E-booky, které obsahují podrobné popisy a návody, včetně PrintScreenů a příkladů z praxe. Jsou určené všem, kteří si chtějí M365 nastavit sami, vzdělávat se samostatně nebo upevňovat již nabyté znalosti.

PŘEJÍT NA E-BOOKY