Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Aplikace

Aplikace v Microsoft 365

Máte ve firmě Microsoft 365 nebo uvažujete, že byste jej pořídili? Naše aplikace vám možnosti světa Microsoft 365 ještě rozšíří a ulehčí vám tak další oblasti vašeho podnikání. Vyvíjíme aplikace, které jsou postavené na službách, které najdete v Microsoft 365. Tím pádem naše aplikace nestárnou a mají pevný základ, který využívá vše, co jste v Microsoft 365 zvyklí používat každý den.

Aplikace dáváme dohromady na základě požadavků našich zákazníků a čerpáme také z naší dlouholeté praxe. Díky tomu jsme vyvinuli již mnoho aplikací, které ulehčují, zjednodušují a urychlují zejména administrativní úkony, kooperaci a nastolují pořádek v organizacích. Podívejte se, zda by vám některá z našich aplikací také nepřišla vhod.

Naše aplikace

  • All
  • Back Office
  • Lidské zdroje
  • Schvalování

Nehledejte účtenky po všech čertech, nelamentujte nad těmi ztracenými. Díky aplikaci Účtenka budete mít všechny účtenky na jednom místě. Své účtenky do aplikace nahrajete tak, že je vyfotíte mobilním telefonem.

Back Office

Aplikace pro objednávku jídel umožní Vašim zaměstnancům přehledně a jednoduše objednávat jídla na nadcházející týdny – aplikace je nastavena nyní až pro 5 variací obědů.

Usnadněte si interní schvalování objednávek. Díky naší aplikaci bude zadávání, schvalování, editace a archivace interních objednávek snadná a uživatelsky přívětivá.

Schvalování

Aplikace pro schvalování interních dokladů ve vaší společnosti. Vhodná jak pro zaměstnance, kteří se o doklady starají, tak i pro vedoucí, kteří chtějí mít kontrolu nad stavy schválení všech dokladů týkajících se jejich oddělení.

Schvalování

Aplikace Řízená dokumentace umožňuje společnosti mít detailní přehled o platných dokumentech a lidech, kteří se s nimi mají seznámit.

Přijmutí zaměstnance s sebou nese náročnou administrativu, kterou vám usnadní naše aplikace. Adaptační proces zaměstnance budete mít pod kontrolou a nový zaměstnanec bude hned v prvních dnech vědět, co má dělat a jak se na svou pozici adaptovat.

Lidské zdroje / Schvalování

Se ztracenými a nepřehlednými zápisy ze schůzek se rozlučte. Pořiďte si tuto aplikaci, díky které vytvoříte zápis ze schůzky jednoduše, efektivně se všemi informacemi, které potřebujete.

Back Office

Aplikace, prostřednictvím které si můžete pohodlně zarezervovat firemní parkovací místo. Mějte přehled o obsazenosti parkovacích míst po ruce a parkujte v klidu.

S aplikací HelpDesk budete jednodušeji a rychleji přiřazovat konkrétní požadavky Vašim zaměstnancům. V aplikaci intuitivně najdete veškeré požadavky i s aktuálním stavem řešení.

Back Office

Žádost o pracovní volno v rámci firmy, jednoduše a rychle. Aplikace, kterou přizpůsobíme Vašemu procesu schvalování dovolených….

Back Office / Schvalování

V centru aplikace Personální agentura stojí Vaši kandidáti, kolem kterých se vše točí. Díky aplikaci pro personální a pracovní agentury budete mít přehled nad kandidáty i obsazovanými pozicemi…

Lidské zdroje

S aplikací pro evidenci vozidel budete mít v pořádku veškeré zákonné povinnosti a technické stavy vozidel. Navíc Vám aplikace umožňuje evidovat převážené nářadí a kontrolovat zodpovědnost techniků…

Servisní procesy na jednom místě, zrychlení a zefektivnění servisních služeb, evidence všech důležitých informací, možnost zadávání dat z telefonu či tabletu pro servisní techniky v terénu….

Evidence přijaté a odeslané pošty je užitečnou aplikací pro každou firmu. Papírové knihy pro evidenci pošty schovejte do šuplíku. Díky elektronické evidenci pošty ušetříte cenný čas a budete mít vše v pořádku na jednom místě.

Back Office

Aplikace Pokladna vám umožňuje snadné zadávání příjmů a výdajů, automaticky generuje čísla příjmových a výdajových dokladů a vytváří pokladní knihu, díky které máte přehled nad všemi zadanými transakcemi a aktuálním stavu hotovosti.

Back Office