Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Reference

Co o nás zákazníci říkají

Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci, jaká řešení jsme u nich implementovali a jak jim pomáháme. Chvála a pozitivní zpětná vazba našich zákazníků je pro nás hnacím motorem. Naši práci odvádíme tak, aby se na nás naši zákazníci mohli spolehnout a doporučovat nás dále.

Jsem majitelem české rodinné firmy poskytující služby v oblasti voda-topení-plyn. V mé firmě zcela chyběla automatizace procesů, vše jsme evidovali a řídili v papírové formě a nikdy nebyl čas investovat do digitalizace pracovních postupů. Při více jak 700 zákazníkům nám to však začalo přerůstat přes hlavu. Začal jsem hledat technologie, díky kterým by byla má firma zcela bezpapírová, moderní a v dnešní digitální době rychlá a konkurenceschopná. Objevil jsem produkty společnosti Microsoft a s jejich implementací a rozvojem se obrátil na odborníky z firmy CloudForce. Díky tomu je dnes má firma plně digitalizovaná.

Rostislav Pavelka, majitel firmy PAVELKA – VTP s.r.o.

7dfde3c8276d463fb90d711244b2b615

Digitalizace firmy PAVELKA - VTP zaujala i samotný Microsoft

Řešení, které jsme pro pana Pavelku vytvořili, zaujalo i samotný Microsoft. Ve spolupráci s námi a panem Pavelkou vznikla případová studie, ve které se dozvíte jak nyní funguje firma pana Pavelky a jak významně mu digitalizace jeho firmy pomohla.

Více o řešení pro firmu PAVELKA - VTP
600x300_resco_pavelka

Digitalizace firmy PAVELKA - VTP zaujala i společnost Resco

Řešení, které jsme pro pana Pavelku vytvořili, zaujalo i firmu Resco jejíž licence jsou také součástí řešení, které pan Pavelka využívá. Ve spolupráci s námi a panem Pavelkou vznikla případová studie i pro společnost Resco, ve které se dozvíte jak nyní funguje firma pana Pavelky a jak významně mu digitalizace jeho firmy pomohla.

Více o řešení pro firmu PAVELKA - VTP na resco.net
Se společností CloudForce jsme absolvovali maraton školení Microsoft 365, abychom zlepšili práci a komunikaci v našem VMS teamu a směrem k našim dealerům a zákazníkům. Děkujeme velice šikovné lektorce Tereze Hoření 👍 Školení bylo skvěle sestavené, obsah byl zajímavý a přínosný, samotná prezentace nás bavila. Určitě to nebylo poslední školení, které jsme si od CloudForce objednali.

Ing. Kateřina Janíčková, provozní manažerka VMS – VISION, s.r.o.

Firma CloudForce mi pomohla s rozjezdem prostředí Microsoft 365, migrací emailů i dat a zejména s počátečním nastavením a strukturou prostředí. Upozornila mě na časté chyby a ukázala mi cestu jakou se vydat. Cením si zejména rychlosti řešení mých požadavků a předaných zkušeností, které má celý tým opravdu bohaté.

Martin Huml, jednatel společnosti HS Flamingo s.r.o.

Spolupráci se společností CloudForce jsme si vybrali zejména proto, že je nám blízká svým přístupem. Vše je nám vysvětleno srozumitelně, nikoli v IT hantýrce. Na naše požadavky a problémy reagují rychle a vždy nám pomohou vyřešit jakýkoli požadavek či problém v prostředí Microsoft 365. Prostředí Microsoft 365 nám společnost CloudForce pomáhala rozjet a po celou dobu je naší berličkou, když potřebujeme pomoct nebo poradit kudy, kam.

Martin Šilar, jednatel společnosti NTI – consulting s.r.o.

Jako menší reklamní agentura, ale s širokým spektrem náročných klientů, jsme řešili nákladovost správy našeho IT vybavení s důrazem na spolehlivost služeb. Volba padla na Microsoft 365 a společnost CloudForce. Vysvětlili nám problematiku a pomohli zprovoznit Microsoft 365 vč. migrací emailových schránek z našich původních serverů do prostředí Microsoft 365. Přechodu jsme se trochu obávali, ale nebylo vůbec třeba. Migrace dokonce předčila naše očekávání. Tým CloudForce provedl vše velmi rychle a profesionálně a to jsme neměli ani jednu osobní schůzku 🙂 I po více jak půl roce od migrace vše funguje k naší spokojenosti a Microsoft 365 prostředí i emaily běhají tak, jak potřebujeme. Prostředí nám usnadnilo komunikaci s našimi zákazníky a přineslo nové funkcionality, které jsme dosud neznali. O to více času můžeme věnovat kreativě a našim klientům. Poradenství CloudForce využíváme i nadále.

Luboš Kovář, KAP-CZ s.r.o.

Společnost CloudForce nám pomáhala s migrací emailů a veškerých dat z OneDrive a SharePointu online z jednoho do druhého prostředí Microsoft 365. Migrace jsme se obávali zejména proto, že veškeré dokumenty a emaily jsou pro nás důležité a jejich ztráta by nám způsobila nemalé problémy. Zároveň je u nás téměř nepřetržitý provoz, takže jakýkoli dlouhodobější výpadek systému je pro nás velmi drahý. S CloudForce jsme migraci zvládli skvěle, vše šlo rychle a samotné překlopení naši zaměstnanci téměř nezaznamenali. Vše proběhlo rychle, s maximální profesionalitou a zároveň opatrností k našim datům. Nyní všichni fungujeme v jednom Microsoft 365 prostředí tak, jak jsme potřebovali, se vším, co potřebujeme. Nyní od společnosti CloudForce odebíráme další služby pro rozvoj našeho Microsoft 365 prostředí.

Ondřej Pantoflíček, Agromino A/S

Pro nás, jako rostoucí společnost zabývající se e-commerce, je důležité mít všechno online, abychom mohli spolupracovat odkudkoli. To se prokázalo i v době pandemie. Vážíme si proto rychlosti, s jakou je schopen CloudForce řešit veškeré naše dotazy a požadavky. Spolu s lidským přístupem a férovou cenou tak díky tomu můžeme výrazně šetřit náklady při zachování maximální profesionality.

Matěj Pokorný, Dressibly, Susco Group s.r.o.

Našimi dlouhodobými zákazníky jsou také

S našimi zákazníky budujeme dlouhodobý vztah. Dbáme na to, abychom našim zákazníkům zajistili hladký start v Microsoft 365 a v průběhu používání této cloudové služby jim byli po ruce kdykoli potřebují.