Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Srovnání plánů Microsoft 365 pro firmy

Srovnání plánů Microsoft 365 pro firmy

Každý z plánů Microsoft 365 obsahuje různou kombinaci aplikací. A to z toho důvodu, aby si uživatelé mohli vybrat plán, který odpovídá jejich požadavkům a neplatili navíc aplikace a funkce, které nepotřebují. Podívejte se na přehlednou tabulku jednotlivých plánů a aplikací, včetně jejich popisu, které obsahují.

Jednotlivé plány Microsoft 365 Business

Basic

Standard

Premium

Microsoft Exchange

Poštovní schránka/podnikový E-mail, kalendář a kontakty podnikové úrovně s 50GB složkou doručené pošty na uživatele. Umožňuje přizpůsobit řešení konkrétním požadavkům a zajistí stálou dostupnost komunikace.

Emailový klient Outlook

Profesionální e-mail ve známém prostředí Outlooku s mnoha funkcemi na svém stolním počítači nebo pomocí Outlook Web Appu ve webovém prohlížeči. Posílejte přílohy až do 150 MB.

Office programy pro PC

Možnost instalace plné verze Office 2016 obsahující: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a OneNote. Office 2016 je možné rozinstalovat až na 5 zařízení (PC nebo Mac) na uživatele. Office 2016 budete mít navíc vždy aktuální.

Office programy online

Online verze Office 2016: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote. Jedná se o odlehčené verze desktopových Office 2016. Office online verze jsou určeny zejména k základní editaci souborů, zobrazování příloh emailů online a zobrazování uložených souborů v úložištích.

OneDrive pro firmy

Úložiště o velikosti 1 TB pro každého uživatele. Přístup k dokumentům prakticky odkudkoliv. Sdílení souborů s uživateli v organizaci i mimo ni. Určování, kdo může prohlížet a upravovat jednotlivé soubory. Synchronizace souborů s počítači a dalšími zařízeními.

SharePoint

Snadné použití a sdílení dokumentů v základním 1TB úložišti+ 10GB úložného prostoru za každého uživatele v Microsoft 365. Týmový web pro Vaši firmu na míru. Prostor nejen pro důležité firemní soubory a dokumenty. Široké možnosti nastavení.

Microsoft Teams

Komunikační nástroj pro pracovní týmy. Jednotlivé komunikační kanály dle týmů a projektů. Prostor pro sdílení poznámek a souborů. Vysoká míra zabezpečení. Provázanost s dalšími aplikacemi z rodiny Microsoft 365.

Microsoft Forms

Microsoft Forms umožňuje vytvářet průzkumy, kvízy a hlasování. V MS Forms vytvoříte dotazník během chvilky, výsledky můžete sledovat v reálném čase a vytvořené dotazníky můžete distribuovat prostřednictvím odkazu nebo např. připojení na webové stránky.

Microsoft TO-DO

Microsoft To-Do je jednoduchý a inteligentní seznam úkolů, který vám usnadní denní plánování. Pomůže vám zvýšit produktivitu v práci i v běžném životě. S Microsoft TO-DO budete své povinnosti zvládat bez zbytečných stresů.

StaffHub

Aplikace pro plánování směn zaměstnanců, která obsahuje jak přehledné kalendáře pro naplánování směnného provozu, tak i aplikaci pro mobilní telefony, která zaměstnancům usnadňuje komunikaci a poskytuje přehled o přidělených směnách.

Microsoft Bookings

Pohodlné a flexibilní online možnosti, které zákazníkům usnadňují plánování schůzek s vaší firmou a Vám šetří čas, který strávíte při objednávání svých zákazníků. Aplikace, prostřednictvím které si můžete vytvořit online formulář pro rezervaci Vašich služeb.

Microsoft Planner

Organizace týmové práce. Aplikace pro řízení menších projektů. V Planneru mohou projektové týmy jednoduše vytvářet nové plány, řadit a přiřazovat úkoly, sdílet soubory, diskutovat a získávat aktuální informace o postupu projektů.

Podniková sociální síť Yammer

Software pro spolupráci. Podniková aplikace Yammer vašim zaměstnancům umožní spojení se správnými lidmi, sdílení informací napříč týmy a organizaci všeho, co se týká projektů, aby se posunuly dál a rychleji.

Office Sway

Profesionální digitální nástroj určený k vyprávění příběhů. Pomocí Swaye, můžete snadno vytvářet působivé, interaktivní webové sestavy, prezentace, školení a další materiály. Vytvořené swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Office Delve

Aplikace umožňující vyhledávat a objevovat obsah v rámci Microsoft 365. První prostředí využívající technologii Office Graph – kolekci analyzovaných signálů a přehledů získaných na základě chování uživatele a jeho vztahu k obsahu, tématům a kontaktům.

Microsoft Flow

Nástroj pro tvorbu automatizovaných firemních procesů. Pomocí MS Flow si můžete vytvořit pracovní postupy mezi vašimi oblíbenými aplikacemi a službami. Např. automatický příjem oznámení, automatická synchronizace souborů, shromažďování dat apod.

Microsoft PowerApps

Díky PowerApps můžete vyvíjet vlastní webové a mobilní aplikace bez nutnosti psaní kódu. Rozumíte obchodnímu problému? Teď můžete vytvářet řešení. Ve vizuálním návrháři si můžete přizpůsobit plně funkční aplikace bez nutnosti psát jakýkoli kód.

Umíme z Microsoft 365 dostat mnohem víc!

Zjistěte jaké výhody přináší partnerství s CloudForce. Jsme tým, který vás provede prostředím M365 tak, aby vše sedělo vašim firemním procesům.