Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Aplikace v M365 pro Back Office

Aplikace v M365 pro Back Office

Oddělení Back office zajišťuje ve firmě potřebnou administrativní podporu. Mnohdy je administrativa náročná a její usnadnění by pomohlo zejména malým a středním firmám, kde na tuto administrativní část často není samostatné oddělení. Zaměstnanci v těchto firmách pak musí zvládat administrativu navíc ke své hlavní pracovní náplni.

Microsoft 365 nabízí aplikace a nástroje, díky kterým lze mnoho administrativních procesů usnadnit, urychlit a zpřehlednit. Všechny aplikace, které obsahuje předplatné Microsoft 365 samy o sobě zrychlí a zpřehlední zejména administrativní činnost ve firmě. Při správném využití nástrojů a správném propojení aplikací mohou firmy M365 přizpůsobit svým procesům.

Aplikace a nástroje v M365 pro zrychlení a zjednodušení administrativy:

Všechny níže zvýrazněné aplikace vám usnadní administrativní úkony, tvorbu dokumentů, jejich evidenci, komunikaci mezi zaměstnanci atd.

Zároveň prostředí Microsoft 365 obsahuje nástroje, díky kterým lze mnoho úkonů a rutinních činností zautomatizovat. Mezi tyto nástroje patří Microsoft Flow, Power Apps a Power Automate. Za použití těchto nástrojů a správného propojení aplikací v M365 lze vytvořit prostředí, které bude odpovídat procesům a potřebám vaší firmy. Velkou výhodou je, že toto všechno je v prostředí M365 neustále aktualizováno. Prostředí, ve kterém pracujete tak nestárne, neustále se zlepšuje a je doplňováno o nové funkcionality.

Za pomocí výše zmíněných nástrojů jsme v M365 sestavili aplikace, které usnadňují některé (ne)oblíbené administrativní úkony:

Evidence pošty

Elektronická evidence přijaté a odeslané pošty je užitečnou aplikací pro každou firmu. Díky elektronické evidenci pošty ušetříte cenný čas a budete mít vše v pořádku na jednom místě.

Více o aplikaci

 

Pokladna

Aplikace Pokladna umožňuje snadné zadávání příjmů a výdajů, automaticky generuje čísla příjmových a výdajových dokladů a vytváří pokladní knihu, díky které máte přehled nad všemi zadanými transakcemi a aktuálním stavu hotovosti.

Více o aplikaci

 

Dovolená

Aplikace pro schvalování pracovního volna. Jednoduchá a intuitivní správa pracovního volna – dovolené, nemoci, návštěvy u lékaře – vše dle vaší vlastní definice.

Více o aplikaci

 

HelpDesk

S aplikací HelpDesk budete jednodušeji a rychleji přiřazovat konkrétní požadavky Vašim zaměstnancům. V aplikaci intuitivně najdete veškeré požadavky i s aktuálním stavem řešení.

Více o aplikaci

 

Efektivní zápisy ze schůzek

Se ztracenými a nepřehlednými zápisy ze schůzek se rozlučte. Díky této aplikaci vytvoříte zápis ze schůzky jednoduše, efektivně se všemi informacemi, které potřebujete.

Více o aplikaci

 

Účtenka

Už nehledejte účtenky, nelamentujte nad těmi ztracenými. Díky aplikaci Účtenka budete mít všechny účtenky na jednom místě. Své účtenky do aplikace nahrajete tak, že je vyfotíte mobilním telefonem.

Více o aplikaci

 

Obědy

Aplikace pro objednávku jídel umožní zaměstnancům přehledně a jednoduše objednávat jídla na nadcházející týdny – aplikace je nastavena nyní až pro 5 variací obědů.

Více o aplikaci

 

O všechny tyto a další aplikace můžeme doplnit vaše prostředí Microsoft 365. Aplikace je možné přizpůsobit vašim firemním procesům a potřebám. Rádi vám pomůžeme s rozšířením vašeho M365 prostředí, nemáme problém ani s konzultací či nasměrováním, jakým směrem se v M365 vydat. Neváhejte se na nás obrátit, ať už s poptávkou aplikace či s dotazem.

Kontaktovat CloudForce

Share
No Comments

Post a Comment