Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Co je Microsoft 365

Microsoft 365 pro firmy

Určitě znáte programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Možná s nimi každý den pracujete. Pořídili jste si je formou krabicového řešení a pracujete ve verzi v jaké jste si tyto Office před několika lety zakoupili. Nástupcem těchto krabicových řešení je právě Microsoft 365.

Nyní si zmiňované programy Office můžete zakoupit nikoli jako “krabici” s licenčním klíčem vázaným na jeden počítač, ale jako Microsoft 365. Tedy jako prostředí, do kterého se dostanete prostřednictvím jakéhokoli webového prohlížeče, svými přihlašovacími údaji a odkud si můžete Office programy stáhnout, až na pět zařízení.

Navíc Microsoft 365 neobsahuje pouze Word, Excel, PowerPoint a Outlook, ale obsahuje i další užitečné aplikace, které urychlují práci a zabezpečují veškeré firemní dokumenty bez nutnosti vlastnit firemní server.

Microsoft 365 je Vaše online kancelář, kterou máte synchronizovanou se svým počítačem/počítači. Online prostředí Vám navíc umožňuje pracovat odkudkoli a z jakéhokoli zařízení a zajišťuje Vám, že vlastníte ty nejaktuálnější Office programy, které se Vám po připojení na internet, po vydaní nových aktualizací, vždy aktualizují.

Proč přemýšlet o předplatném Microsoft 365?

Office lze snadno stáhnout a instalovat do počítače, tabletu nebo telefonu. Umožňuje snadnou správu a evidenci software licencí.

Licence nejsou vázané na hardware – jsou volně přenositelné i na jiná zařízení.

Licence obsahuje právo pro uživatele až na 5 instalací na počítače PC/Mac a 5 instalací na tablet/telefon.

Licence je možné instalovat na tablety iPad, telefony iPhone a Android.

Bezplatné aktualizace všech Office aplikací.

Umožňuje instalaci na domácí počítač (např. na práci z domova).

Obsahuje právo na využití Office Online formou - editace ve webovém prohlížeči.

1 TB úložného místa na OneDrive pro firmy - úložiště splňující bezpečnostní normu ISO 27001.

Snadné sdílení souborů mezi kolegy, obchodními partnery a zákazníky.

Spolupráce více uživatelů na jednom souboru v reálném čase.

Splnění požadavků, které plynou z nového nařízení o ochraně osobních údajů neboli GDPR.

Výhody Microsoft 365

VŽDY AKTUÁLNÍ VERZE:

S Microsoft 365 máte vždy nejnovější verzi počítačových aplikací Office pro online a offline práci s dokumenty.

POUŽÍVÁNÍ NA 5 POČÍTAČÍCH PC A Mac:

Každý uživatel může používat počítačové aplikace Office až na 5 počítačích se systémem Windows nebo Mac.

MOŽNOST POUŽÍVAT OFFICE NA SMARTPHONU A TABLETU:

Své dokumenty můžete prohlížet a upravovat i na cestách díky aplikacím Office pro iPad, Android tablet, Windows Phone, iPhone a Android telefon.

PŘÍSTUP K DOKUMENTŮM ODKUDKOLI:

Aplikace Office ukládají ve výchozím nastavení vaše dokumenty do online úložiště OneDrive, takže jsou automaticky zálohovány a máte je k dispozici prakticky kdekoli.

Proč je dobré mít svého partnera pro Microsoft 365?

Microsoft 365 licence jsou prodávány zákazníkům prostřednictvím partnerů společnosti Microsoft. Jedním z partnerů jsme i my – CloudForce. Podívejte se, proč je důležité, si svého partnera správně vybrat.

Co na nové technologie říkají pracovníci společnosti Microsoft

q
Martin Hruška
Manažer divize Office, Microsoft

Technologie výrazně zvyšuje mobilitu zaměstnanců a přístup k talentům, které by firmy jinak nezískaly. Může jim dát více flexibility a zlepšit rovnováhu mezi prací a osobním životem.

q
René Klčo
Obchodní manažer pro cloud, Microsoft

Pro více než 80 % malých a středních firem jsou při výběru dodavatele cloudu důležité faktory jako kompatibilita se stávajícími řešeními a zkušenost se spoluprací, velmi dobrá reputace a kvalitní zákaznická podpora. Jen 6 % se rozhoduje podle ceny.

q
Dalibor Kačmář
Manažer serverové divize, Microsoft

S cloudem není třeba investovat do objemné infrastruktury, a to platí i pro vstup na nové trhy – pronajímáte si tolik IT, kolik potřebujete, a platíte jen za to, co používáte.