Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Microsoft StaffHub – snadné plánování pracovních směn

Microsoft StaffHub – snadné plánování pracovních směn

Odhaduje se, že po celém světě pracuje cca 500 milionů zaměstnanců, kteří pracují v terénu bez vlastní kanceláře a přístupu k počítači. Jedná se o zaměstnance maloobchodů, hotelů, restaurací, hotelů, výroby a dalších odvětví. Protože jsou tito pracovníci po většinu času tzv. “na place” či “v terénu” je těžké s nimi sdílet důležité informace týkající se každého pracovního dne.

V mnoha případech jsou tito pracovníci zvyklí na zastaralé procesy – potištěné papíry s informacemi, nástěnky napěchované poznámkami, mnoho telefonátů a smsek s informacemi o pokrytí směn atp. Právě pro tyto zaměstnance a jejich nadřízené je tady Microsoft StaffHub.

Co je to Microsoft StaffHub?

Aplikace prostřednictvím které je personální řízení týmu snadné a to jak pro tým, tak pro jejich nadřízené. Microsoft StaffHub usnadňuje manažerům vytvářet, aktualizovat a spravovat plány svého týmu. Dochází tak k zefektivnění dříve složitých procesů. Například plánování směn je nyní jednodušší.

Zaměstnanci mají přístup ke všem svým informacím o jejich směně. Zároveň si mohou zaměstnanci směny vyměňovat s ostatními přímo z mobilní aplikace Microsoft StaffHub.

Vedoucí pracovníci:

Vytvářejí, aktualizují a spravovují plány směn/rozvrhů týmu.

Zaměstnanci

V aplikaci vidí svůj rozvrh směn. Prostřednictvím aplikace zároveň mohou:

  • směny směňovat s ostatními zaměstnanci.
  • žádat vedoucí pracovníky o dovolenou, indispoziční volno, neplacené volno atd.
  • komunikovat s ostatními členy týmu prostřednictvím chatu.

Aplikace StaffHub je zaměstnancům k dispozici pro operační systémy Android a iOS.

 

Aplikace je přehledná. A zaměstnancům tak odpadá nutnost mít svůj počítač. A se svým týmem jsou i přesto jednoduše v kontaktu.

Na domovské stránce vidí zaměstnanec přehled připravovaných směn a důležitých poznámek. Jednoduše si zobrazí co je naplánováno dopředu. A mohou tím pádem svou směnu např. vyměnit s kolegy.

Veškeré požadavky zaměstnanců jsou vždy směrovány na vedoucího pracovníka ke schválení. Aktualizace a oznámení jsou automaticky odesílány členům týmu.

Sdílení informací a souborů

S Microsoft StaffHub, mohou vedoucí pracovníci rychle šířit důležité informace přímo k jejich týmu. Příkladem jsou důležité směrnice, informace BOZP, zpravodajská videa atp.

Posílání zpráv

Vedoucí pracovníci mohou také rychle a spolehlivě posílat rychlé zprávy členům týmu. Například, aby zaměstnance informovali “že je skvrna na podlaze” nebo “že regionální ředitel přijíždí do 20 minut” Jednoduchým klepnutím na jméno zaměstnance a zadáním zprávy.

Zaměstnanci mohou si mohou posílat zprávy mezi sebou nebo mohou odeslat zprávu celé skupině.

V jakých oborech se Microsoft StaffHub dá využít?

Zajímá Vás více informací o Microsoft Staff Hub?

Rádi Vám povíme víc!

Kontaktujte nás

 

 

No Comments

Post a Comment