Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Vzdělávání

Školení Microsoft 365 pro růst firmy

Vědět, jak se v Microsoft 365 pohybovat, jaké aplikace, ke kterým firemním procesům používat a jak prostřednictvím Microsoft 365 spolupracovat s kolegy Vám ušetří mnoho času a také vyřeší starosti se sestavováním a zakupováním různých programů k jednotlivým úkonům ve firmě.

Ukážeme Vám, jak řešit veškeré firemní procesy prostřednictvím Microsoft 365.
Zaškolíme zaměstnance, připravíme školení na míru a poskytneme doprovodné materiály pro vnitrofiremní použití – manuály, prezentace a vybraný seznam odkazů na další zdroje.

Dbáme na to, aby uživatelé Microsoft 365 nebyli na našich školeních jen příjemci znalostí, ale aby zároveň absolvovali i jejich praktický nácvik.

Více o Microsoft 365, co je to?

Školení a vzdělávání v oblasti Microsoft 365

Vyberte si styl školení, který Vám vyhovuje. Řekněte nám, co vše byste se chtěli naučit a my vám sestavíme osnovy školení na míru. Pokud nevíte, co vše byste se mohli naučit, dáme vám návrhy našich připravených osnov. Nabízíme online školení i školení u vás ve firmě. Nebráníme se ani kombinaci online školení & školení ve firmě.
Pro ty, kterým se nechce plánovat pevný čas školení, jsme natočili mnoho vzdělávacích videí na portál www.seduo.cz. Tato školení si můžete pustit kdykoli na ně máte náladu a čas.

ONLINE & OFFLINE ŠKOLENÍ

Školíme vše, co se týká Microsoft 365. Všechny aplikace z rodiny Microsoft 365, celé prostředí a to jak z pohledu uživatele, tak z pohledu administrátora.

Jsme připraveni předat znalosti jednotlivcům i skupinám, začátečníkům i pokročilým. U vás ve firmě, v kavárně, kdekoli vám to bude vyhovovat nebo online prostřednictvím MS Teams.

Každý den se v Microsoft 365 pohybujeme a každý den sbíráme nové zkušenosti, které pak promítáme jak do našich školení, tak do našich služeb.

Naše školení jsou koncipována tak, aby uživatelé absolvovali praktický výcvik a nebyli pouze pasivními příjemci znalostí.

Stačí nám napsat o jaké školení máte zájem, pro kolik lidí a jakou formou. My Vám zašleme osnovy, dle kterých najdeme společně strukturu, která vám bude vyhovovat.

ONLINE KURZY NA SEDUO.cz

Pro ty, kteří nemají rádi pevné termíny školení a chtějí se občas k informacím vrátit, jsme natočili online kurzy. Najdete je na www.seduo.cz.

Všechny kurzy jsou natočeny formou snímané obrazovky. Vždy tedy názorně vidíte, jak postupovat a kam klikat. Na konci každého kurzu můžete absolvovat závěrečný test.

Nechybí ani užitečné tipy pro práci s aplikacemi z rodiny Microsoft 365.

Po zakoupení školení se k němu můžete po dobu jednoho roku neustále vracet a znovu si připomínat jednotlivé kroky a návody. Online školení je rozděleno do krátkých bloků, díky kterým vždy jednoduše vyhledáte návod pro situaci, ve které si nevíte rady.

Online školení jsme vytvořili ve spolupráci se společností LMC s.r.o., které patří projekt www.seduo.cz, do kterého jsme byli vybráni a díky kterému máme tu čest s vámi sdílet naše úspěšné online kurzy.

Poptat školení, zeptat se na cokoli kolem M365

 

 

E-booky Microsoft 365 z naší tvorby

A pro ty, co dávají přednost psaným návodům, píšeme E-booky, které jsou srozumitelné, obsahují mnoho screenshotů, užitečných rad z praxe a provedou vás, krok za krokem, nastavením dané aplikace z rodiny M365. Všechny naše e-booky najdete v našem e-shopu DO365.cloud