logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Máte pochybnosti o bezpečnosti řešení Office 365?

Bezpečnost Office 365

Máte pochybnosti o bezpečnosti řešení Office 365?

Pokud máte pochybnosti o bezpečnosti řešení Office 365 přečtěte si následující body věnující se výčtu všech bodů zabezpečení Office 365. Není jich málo a všechny vypovídají o tom, že bezpečnější řešení nenajdete. Společnost Microsoft je jednou z mála firem, které se podařilo dosáhnout nejbezpečnějšího zabezpečení produktu, kterým je právě Office 365.

Jednotlivé body bezpečnosti Office 365

Fyzické zabezpečení HW serverů

Už jenom najít kde skutečně Microsoft má svá datacentra je skutečná zkouška… Microsoft nikde nepublikuje umístění svých datacenter, fyzická krádež dat je téměř nemožná. K tomu je potřeba přidat 24h monitorování datových center, vícefaktorové ověřování včetně biometrického skenování pro přístup do datového centra, oddělení vnitřní sítě datového centra od externí sítě, vadné disky a hardware se demagnetují a zničí.

Vše se automaticky šifruje

Šifruje se nejen komunikace klient-server (HTTPS), ale také i souborový systém serverů a i samotná databáze – šifrování při přenosu pomocí SSL/TLS chrání vaše data přenášená mezi vámi a Microsoftem.

Vaše data nejsou analyzována

Microsoft jako snad jediná společnost neanalizuje vaše data pro potřeby marketingu, vaše data nečte nikdo ani strojově (takové štěstí u Google nemáte)

Analýza dat jen pro zlepšení služeb

Pokud už se používají vaše data, jsou to data pro telemetrii a zlepšování služeb (monitoring chyb, možnosti zlepšení UI, atd).

Díky zálohám o nic nepřijdete

Zálohy dat a to i do několika umístění jsou samozřejmostí, i při poruše HW se nemusíte bát, že o cokoliv přijdete.

Data se nemažou, i pokud nebudete chtít zůstat

Pokud se rozhodnete nepokračovat předplatném Office 365, o data nepřijdete, Microsoft je Vám i tak bude držet dále pro migraci.

Datacentra jsou všude po světe, i v Evropě

Regionální datacentra zajištují co nejnižší latence mezi klientem a datacentrem.

“Tvrdá” hesla a dvoustupňová autentizace

Tvrdý oříšek pro všechny hackery.

Nastavitelná ochrana osobních údajů

Administrátor i běžný uživatel kontrolují nastavení ochrany osobních údajů

Za všechno Microsoft finančně ručí v NDA smlouvě

Chcete vědět o bezpečnosti více?

Pokud Vás bezpečnost Office 365 zajímá ještě více, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zašleme více podrobných informací o celkové bezpečnosti Office 365. Pokud máte nějaké otázky k Office 365, na ty nejčastější naleznete odpovědi ZDE, na ty, co v článku nenajdete Vám rádi odpovíme. Můžete nám napsat nebo zavolat a zodpovíme Vám vše, co Vám není jasné.

No Comments

Post a Comment