Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Aplikace StaffHub bude přenesena do MS Teams

Aplikace StaffHub bude přenesena do MS Teams

Pokud používáte Microsoft StaffHub nebo uvažujete o tom, že byste tuto aplikaci začali pro plánování vašich směn používat, zbystřete a čtěte dál. Aplikace StaffHub, prostřednictvím které nyní mnoho firem plánuje směny pro své zaměstnance, bude v průběhu roku 2019 přenesena do MS Teams.

Plánování směn v MS Teams najdete již nyní!

Právě v těchto dnech společnost Microsoft postupně pouští do aplikace MS Teams nový doplněk, který je nazván “Směny”. Tím se MS Teams stává prostředím, ze kterého mohou vedoucí pracovníci plánovat jednotlivé směny a jednoduše komunikovat s celým svým týmem. Zároveň se celému týmu také otevírají veškeré možnosti a funkcionality, které MS Teams obsahuje.

Pokud již MS Teams používáte, najdete prostředí pro plánování směn pod třemi tečkami. Pokud tam možnost Směny ještě nemáte, vyčkejte pár dní, než tento doplněk společnost Microsoft spustí i pro Vaše Microsoft 365 prostředí. Jakmile se vám Směny v MS Teams objeví, najdete je jak v desktopové, tak online aplikaci MS Teams a zároveň i v aplikaci pro telefony s operačním systémem iOS i Android.

Směny jsou v MS Teams viditelné pro všechny členy týmu. V případě, že tento doplněk nechcete mít v MS Teams viditelný může jej správce prostředí Microsoft 365 vypnout.

 

Pokud jste ještě nezačali používat MS StaffHub, ale chcete s plánováním směn začít, doporučujeme rovnou přejít k plánování směn v MS Teams. Aplikaci MS Teams si můžete pořídit snadno. Obsahuje ji několik plánů Microsoft 365. Jsou to: Microsoft 365 Business Essentials, Microsoft 365 Business Premium, Microsoft 365 F1 a Microsoft 365 E3. Který plán je pro vás ten nejlepší, vám rádi poradíme.

Jak se připravit na přesun MS StaffHub do MS Teams

Pokud vaše firma používá aplikaci StaffHub, směny máte v aplikaci naplánované a vše vám funguje. Pokračujte v práci tak, jak jste zvyklí. Buďte však připraveni na změnu. Společnost Microsoft začne od června 2019 migrovat všechnu historii z prostředí MS StaffHub do prostředí MS Teams.

Od června 2019 do října 2019 bude společnost Microsoft postupně migrovat vaše data z MS StaffHub do MS Teams. Aby migrace všech dat proběhla v pořádku je třeba nejpozději do června 2019 splnit tyto podmínky:

  • všichni uživatelé, kteří používají MS StaffHub musí mít přiřazenou licenci obsahující MS Teams,
  • v prostředí Microsoft 365 musíte mít povolené vytváření MS Teams týmů a Microsoft 365 týmů.

Pokud budete mít splněné dvě výše uvedené podmínky, společnost Microsoft převede do MS Teams vaše skupiny a týmy, veškerou historii chatu a další obsah aplikace StaffHub.

Pokud nechcete, aby společnost Microsoft provedla migraci vašich dat z MS StaffHub do MS Teams kontaktujte: StaffHubinfo@microsoft.com

V říjnu 2019 nastane přesun uživatelů z MS StaffHub do MS Teams

Jakmile společnost Microsoft provede migraci dat z MS StaffHub do MS Teams začne postupně omezovat jednotlivým firmám přístup do prostředí MS StaffHub a bude je směřovat do MS Teams.

V průběhu října se vám při přihlášení do MS StaffHub objeví informace o tom, že si máte stáhnout MS Teams a pokračovat v práci a plánování směn tam. Pokud již MS Teams budete mít stažený, stačí si ho jen otevřít a přejít na plánování směn. Pokud MS Teams ještě nemáte, můžete si jej stáhnout na této adrese. Aby vám v MS Teams fungovalo i samotné plánování směn musíte mít přiřazenou jeden z výše zmíněných plánů (Microsoft 365 Business Essentials, Microsoft 365 Business Premium, Microsoft 365 F1 nebo Microsoft 365 E3).

 

Máte k Plánování směn v MS Teams otázky? Nevíte, který plán Microsoft 365 pořídit? Rádi Vám s tím pomůžeme.

KONTAKTOVAT CLOUDFORCE

 

 

 

Share
No Comments

Post a Comment