Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

S Microsoft TO-DO už na nic nezapomenete

S Microsoft TO-DO už na nic nezapomenete

Nikdo z nás netráví celý den u počítače, svého diáře, zápisníku či bloku, aby si v každé situaci mohl zaznamenat úkol, který plyne ze sledu událostí. Možná Vám taky někdy chybí sáhnout např. po telefonu nebo tabletu a jednoduše zapsat, co Vás napadlo, co máte udělat a na co chcete upozornit. Sem tam si něco, někam poznamenáte, ale nejspíš nemáte jednotné místo, kam všechny své úkoly zapisujete a pak je těžké se v poznámkách orientovat.

Určitě to známe každý

Zazvoní telefon, něco slíbíme, ale už si to nestihneme nikam zapsat protože pospícháme na další schůzku.

Jedeme autem a vzpomeneme si, že jsme u snídaně slíbili manželce, že odpoledne zajedeme vyzvednout balík na poštu. Zrovna, ale nemáme u sebe nic, kam bychom si to napsali. Odpoledne balík samozřejmě zapomeneme vyzvednout.

Kolegovi slíbíme, že mu během dne ty podklady určitě pošleme, protože jsme si vědomi toho, že vypracování finálních dokumentů aktuálně stojí kvůli nám. Večer, když uléháme do postele, nestihneme ani dolehnout, místo toho se zděšením opět vstáváme a urychleně pospícháme podklady, s omluvnou zprávou, odeslat. (V horším případě se ubíráme k tomu je nejdříve vypracovat.)

Už se vám to nestane!

I Microsoft si byl vědom toho, že něco takového, co nás v takových situacích zachrání a udělá z nás hvězdy time managementu a zodpovědné zářivé osobnosti, uživatelům chybí. Proto je tady Microsoft TO-DO. Aplikace pro organizaci Vašeho dne. Protože si aplikaci můžete stáhnout do telefonu, počítače i tabletu budete mít možnost si všechny úkoly zaznamenat, ať jste kdekoli.

O aplikaci Microsoft TO-DO

Intuitivní a snadno ovladatelná aplikace Microsoft TO-DO je tu proto, abyste si mohli jednoduše a rychle naplánovat Váš den a nezapomněli na důležité věci. Aplikace se synchronizuje mezi Vašimi zařízeními, takže se nemusíte bát, že když vyměníte telefon za tablet nebude aplikace aktuální.

Úkoly v aplikaci si můžete snadno přidat, rozdělit do jednotlivých seznamů. K jednotlivým úkolům můžete snadno přidávat poznámky, nastavovat připomenutí či opakování úkolu. Do aplikace si můžete zaznamenávat nejen to, co máte splnit, ale také např. co doma chybí a co nakoupit, jaký film byste chtěli shlédnout, jakou knihu si přečíst nebo kam se chcete podívat. Můžete si zapsat jméno kavárny, kde se Vám líbilo, webovou adresu knihovny, kde si půjčujete knihy atd.

Jednotlivé seznamy si můžete v aplikaci rozdělit barvami. Seznamů si můžete vytvořit tolik, kolik potřebujete. Pokud máte pestrý životní styl, mějte i pestrou škálu seznamů.

Aplikace obsahuje funkci inteligentních návrhů, takže Vám každý den navrhne každodenní úkoly, které máte splnit. Jednoduše si pak zobrazíte Váš den a plníte úkoly, abyste je pak jednoduše zaškrtli a označili jako hotové.

Je to tak jednoduché a vizuálně atraktivní, že Vás to bude bavit 🙂

Kde TO-DO stáhnout a co je potřeba pro jeho zprovoznění?

Aplikace je dostupná ZDARMA a přihlásíte se do ní účtem, kterým jste registrovaní u Microsoftu . Aplikace je aktuálně v Preview verzi – to znamená, že budete mezi prvními uživateli, kteří ji začnou používat.

  • Pro počítač stáhněte aplikaci ZDE. Podmínkou je OS Windows 10.
  • Do telefonu s operační systémem Android stáhněte ZDE.
  • Do telefonu s operační systémem iOS stáhněte ZDE.

 

No Comments

Post a Comment