Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Startup v Microsoft 365

Startup v Microsoft 365

Rozjíždíte firmu, začínáte podnikat, jste úspěšný a rychle se rozvíjející startup? Pak určitě přemýšlíte, jak nejlépe, nejefektivněji, za přijatelnou cenu a samozřejmě, co nejrychleji rozjet své IT.

Bez bezpečné emailové komunikace, místa pro ukládání elektronických souborů a Office programů, ve kterých se soubory tvoří, se dnes firma neobejde. Dle povahy podnikání je pak potřeba mnoho dalších softwarů, které podnikání usnadňují nebo na nich dokonce stojí.

Rozjeďte to v Microsoft 365

Když začínáte, máte výhodu, že máte čistý stůl. Nemusíte se probírat historií a každou modernizaci v IT pečlivě připravovat a plánovat na etapy. Máte šanci zvolit si takový produkt, který se modernizuje sám, poroste s vámi, obsahuje aplikace, které jsou mezi sebou provázané a spolupracují, neustále se rozšiřuje a má pevné základy. Že takový produkt neexistuje? A co takhle Microsoft 365.

Microsoft 365 je vaší online kanceláří. Kromě bezpečného firemního emailu, cloudového úložiště a vždy nejaktuálnějších Office programů (které si mimochodem může každý uživatel nainstalovat až na 5 zařízení) obsahuje také celou řadu aplikací, které vám významně usnadní práci. Mezi ty nejvyužívanější patří:

MS Teams

Centrální aplikace prostředí Microsoft 365 sdružující téměř všechny aplikace, které jsou součástí rodiny Microsoft 365. Místo, ze kterého komunikujete se svými kolegy, realizujete online meetingy a konference, tvoříte dokumenty a otevíráte soubory, tvoříte týmy, spolupracujete v týmu, máte přístup k důležitým informacím a mnoho dalšího. MS Teams je aplikace, kterou vedle emailu otevřete po příchodu do práce a do konce pracovní doby je vaší pravou rukou. A co víc, můžete si jí stáhnout i do mobilního telefonu, takže přehled neztrácíte, ani když jste na cestách nebo pracujete z domova. Více o MS Teams se dozvíte ZDE.

MS Planner

Aplikace pro plánování vnitrofiremních úkolů. Díky Microsoft Planneru můžete týmové práci nastolit řád a dosáhnout tak vyšších výkonů. Snadno v něm spojíte dohromady týmy, úkoly, dokumenty a konverzace. Je vhodný pro plánování úkolů týkajících se menších projektů. Microsoft Planner přináší spolupráci bez námahy.

MS Forms

Aplikace pro tvorbu dotazníků, formulářů, kvízů, testů. Bez předchozích znalostí snadno a rychle vytvoříte dotazník či kvíz. MS Forms má mnoho využití. Můžete ji využít k tvorbě testových otázek pro povinné firemní BOZP, k tvorbě dotazníku pro zpětnou vazbu, pro vzdělávání zaměstnanců formou hry, pro sběr dat od vašich zákazníků a k mnoha dalším aktivitám. Sesbíraná data se ukládají do Excelu a jednotlivé otázky se samy vyhodnocují. Veškeré odpovědi jsou v aplikaci k dispozici také v reálném čase.

Formulářům můžete jednoduše naklikat firemní identitu, zvolit příslušné barvy, vložit logo. Vše je zabezpečeno, takže se nemusíte bát o únik informací. Informace o dalších funkcích MS Forms se dozvíte ZDE.

MS Delve

Místo, kde najdete vše, po čem pátráte. Pokud si nemůžete vzpomenout na přesné jméno souboru, nevíte kde je uložený, ale potřebujete ho najít – pomůže vám Delve. Pokud je vás v organizaci hodně, nejste si jisti firemní strukturou, potřebujete kontaktovat kolegu z jiného oddělení, ale nemáte na něj kontakt – pomůže Delve. V případě, že chcete vědět na čem pracují vaši kolegové a jak jsou vytížení – práskne to na ně Delve. Nemusíte se bát, vždy vidíte jen to, co s vámi ostatní sdílí a k čemu máte přístup. Stejně jako v ostatních aplikacích i v Delvu se odráží všechna nastavená práva v rámci prostředí Microsoft 365.

MS Bookings

Rezervační online systém, který se bude hodit všem firmám, které poskytují služby a chtějí si ušetřit čas. Díky MS Bookings už se nebudete muset se zákazníky složitě domlouvat na čase schůzky, vše za vás vyřeší rezervační systém. Snadno si dáte dohromady rezervační stránku, publikujete ji a schůzky se vám do kalendáře budou sypat automaticky tak, jak máte čas vy i vaši zákazníci. MS Bookings je totiž stejně jako všechny aplikace v Microsoft 365 provázána s dalšími aplikacemi, takže umí nahlížet do vašeho kalendáře a zákazníkům nabízí jen čas, kdy máte volno.

Rezervační systém pak zákazníky na blížící se schůzku automaticky upozorňuje. Vy máte veškeré informace pro, to abyste se na schůzku připravili a v případě, že zákazník nemůže dorazit, neztrácíte drahocenný čas ani přesouváním schůzek, protože i to Bookings vyřeší za vás.

A další

Microsoft 365 toho obsahuje ještě mnohem více. To by však tento článek nikdy neskončil. V krátkosti tak v Microsoft 365 najdete také:

 • cloudová úložiště, o kterých se více dozvíte v našem článku OneDrive pro firmy versus SharePoint Online
 • MS Sway – aplikaci pro tvorbu webových prezentací
 • MS Flow – automatizace rutinních pracovních procesů
 • TO – DO – přehledná aplikace pro stanovení priorit, zaznamenání úkolů
 • MS Stream – kanál pro sdílení video záznamů uvnitř firmy
 • StaffHub – aplikace pro plánování směn v případě, že váš startup má směnný provoz, určitě se bude hodit
 • a další…

Jak rychle Microsoft 365 získáte?

Stačí nás kontaktovat a my už vše zařídíme. Nejdříve poradíme jaké licence Microsoft 365 je vhodné pro jednotlivé uživatele zvolit, jakou doménu Microsoft 365 vybrat a poté prostředí aktivujeme a vše potřebné pro vás nastavíme. Vše je během chvilky aktivní a vy se můžete pustit do práce. Pokud nebudete vědět kudy kam, jsme tu pro vás a s prvními kroky pomůžeme a nasměrujeme vás správným směrem tak, abyste aplikace z prostředí Microsoft 365 využili na maximum, měli je nastavené správně na vaše procesy a šetřily vám co nejvíce času, který potřebujete věnovat hlavním činnostem podnikání.

Pokud se budete chtít vzdělávat a poznávat prostředí Microsoft 365 na vlastní pěst, můžete si zakoupit naše e-booky, které vás prostředím Microsoft 365 provedou a pomohou vám se v něm zorientovat a vše si správně nastavit.

Kolik zaplatíte?

Jako partner společnosti Microsoft vám nabízíme mnoho výhod, licence si můžete zakoupit přímo u nás, ceny jednotlivých licencí naleznete ZDE. Pro naše zákazníky máme spoustu výhod, tou hlavní je česká podpora. Ceny za naše služby naleznete v tomto ceníku.

Jaké výhody Microsoft 365 má?

 • Jeho aktivace je snadná – stačí se na nás obrátit a vše pro vás aktivujeme za pár hodin. Pokud víte, co chcete aktivaci provedeme ihned bez počáteční analýzy.
 • Je neustále aktuální – společnost Microsoft prostředí Microsoft 365 neustále rozvíjí a neustále jej posouvá kupředu a dodává nové a nové funkcionality a stávající vylepšuje tak, abyste drželi krok s dobou.
 • Office programy si může každý uživatel nainstalovat až na 5 zařízení. Také jsou neustále aktualizovány, takže máte vždy tu nejnovější verzi Office programů a nemusíte řešit jejich obnovu.
 • Uživatelé nepoznají, že pracují v Microsoft 365 – vše je propojeno s počítačem tak, že to běžné uživatele neomezuje a téměř nepoznají, že např. nepracují s diskem C, ale s cloudovým úložištěm.
 • Vše vám pokryje jeden produkt – odpadá tak roztříštěnost IT a neprovázanost jednotlivých softwarů ve firmě, která je mnohdy velkým problémem a žroutem času.
 • Dostupné odkudkoli, kdykoli z jakéhokoli zařízení. Všude, kde máte k dispozici internet se můžete do prostředí Microsoft 365 přihlásit a zkontrolovat, co potřebujete. Už žádné vzdálené plochy. Práce z domova je s Microsoft 365 snadná.
 • Bezpečnost na prvním místě. Produkt Microsoft 365 splňuje ty největší bezpečnostní požadavky. Co vše Microsoft 365 splňuje se dozvíte v našem dokumentu Bezpečnost Microsoft 365.

Odstartujte váš Startup v Microsoft 365

Jdete do toho? Chcete vědět víc? Kontaktujte nás. Vše vám rádi vysvětlíme, ukážeme a rozjedeme. Jsme vaším parťákem a IT oddělením.

CHCI TO ROZJET V OFFICE 365

 

No Comments

Post a Comment