Děkujeme, že nás doporučujete:
Top

Koronavirus – příležitost pro změnu s homeMicrosoft 365

Koronavirus – příležitost pro změnu s homeMicrosoft 365

Události posledních dní si žádají radikální změny ve způsobu, jakým firmy pracují. To si uvědomujeme nejen my, ale také společnost Microsoft, jíž jsme partnerem. Proto vám přinášíme aplikaci MS Teams zcela zdarma, tak, abychom vám další měsíce co nejvíce ulehčili. Kromě toho, že vám Teamsy zdarma zařídíme a provedeme základní nastavení, tak vám je také rádi ukážeme a zaškolíme vás. Můžeme s vámi sdílet i praktické rady, sama naše kancelář je už léta prakticky 100% decentralizovaná a fungující na bázi homeoffice. Snadné zřízení pro vás zdarma zajistíme po vyplnění jednoduchého formuláře zde, kromě samotného zřízení pro vás zdarma také zajistíme základní nastavení tak, abyste se nemuseli o nic starat.

MS Teams na 6 měsíců zdarma!

MS Teams jsou vynikajícím nástrojem, který vám umožní efektivně spolupracovat z jakéhokoli místa na světě, ať už jste doma a máte home office nebo se vyhříváte na karibských plážích. Tato aplikace zastřešuje totiž všechny klíčové části MS O365. Ať už si potřebujete vyměnit informace s kolegy, chatovat, volat, sdílet obrazovku počítače, plánovat si online schůzky či sdílet dokumenty, MS Teams to všechno zvládne. Pracovat s MS Teams je snadné a pokud budete potřebovat, naši zkušení lektoři vás rádi zaškolí. Můžete využít také našich podpůrných materiálů – natočili jsme webináře a napsali e-booky. Kromě samotných Teams zdarma jsme pro vás ve spolupráci s portálem Seduo.cz připravili videokurzy s 50% slevou! Vítejte v nové době! Společně to zvládneme!

S čím vám MS Teams zdarma pomůže?

Chatujte –narůstá vám e-mailová komunikace, vyměňujete si se svými kolegy nepřetržitě maily což je nepružné, pomalé a nepřehledné? Pracují teď všichni na home office z domova? Využijte chat v MS Teams, komunikace je pak rychlá a přehledná a například sdílení dokumentů funguje také skvěle. Naši zákazníci přestali využívat emaily pro vnitropodnikovou komunikaci po zavedení MS Teams.

Potkávejte se i když jste každý v jiném koutě země ­– neodendáte teď telefon od ucha? Je pro vás náročné vysvětlovat kolegovy či zákazníkovi složitější záležitosti na dálku? Volání a schůzky probíhají díky MS Teams skvěle – můžete se vidět přes webkameru či můžete sdílet svou obrazovku a tím ji ukázat svým kolegům na dálku na jeho počítači, a to všechno jednotlivci či stovkám lidí najednou.

Spolupracujte efektivně – řešíte spoustu věcí a ztrácíte se v tom, kde máte uložené dokumenty a s kým na tom pracujete? Nevíte, zda má kolega přístup ke stejným informacím? Vytvořte týmy a kanály, v každém týmu a jeho kanále je možnost psaní příspěvků, sdílení dokumentů, které se automaticky propojují s vaším SharePointem a mnoho dalšího.

Spolupracujte online – posíláte si dokolečka mailem jeden soubor, kdy do něj vždy jeden něco dopíše a těžko se Vám orientuje, která verze je poslední? V MS Teams máte vždy všichni přístupnou poslední verzi souboru, vidíte, kdo provedl změny a dokonce na něm můžete pracovat společně v reálném čase. (Díky propojení s OneDrivem či SharePointem, tyto aplikace tuto funkcionalitu nabízejí i samostatně – chcete-li pomůžeme vám s nimi!)

Přizpůsobte si – používáte nebo byste chtěli používat množství dalších aplikací? Schovejte je pod střechu MS Teams, ať už je to váš oblíbený Planner, Power BI či aplikace třetích stran. Vše přístupné z jednoho místa! Chtěli byste mít aplikaci šitou na míru? Vytvoříme ji pro vás! Inspirujte se našimi aplikacemi.

Zkrátka používejte Teams na spolupráci uvnitř firmy, se svými externími spolupracovníky i se zákazníky a dodavateli – zabráníte šíření koronaviru a posunete svou firmu do nové éry.

Získejte MS Teams ještě dnes! Kontaktujte nás třeba pomocí tohoto jednoduchého formuláře zde.

 

Pokud vás zajímá více o MS Teams, přečtěte si naše další články na tomto webu nebo v našem e-shopu DO365, kde také najdete mnoho e-booků na toto téma:


Podívejte se na náš e-shop, kde najdete mnoho dalších novinek a zajímavých produktů, které vám pomohou používat Microsoft 365 na plno.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

 

 

No Comments

Post a Comment